fbpx

Депутат облради вимагає перевірити якість газу на Прикарпатті

Суспільство 17:42, 01.07, 2015

Депутат Івано-Франківської обласної ради, член партії "ВОЛЯ" Володимир Грабовецький звернувся з депутатським запитом до голови правління ВАТ "Івано-Франківськгаз" з проблемою надання неякісного газу та низького тиску його подачі.

За словами Володимира Грабовецького, питання якості природного газу потребує нагального вирішення, особливо в теперішніх умовах, коли для споживачів газу плата за його споживання зросла в декілька разів.

"До мене, як депутата Івано-Франківської обласної ради, звертаються жителі усіх районів Прикарпаття. Люди повідомляють, що для приготування їжі, нагрівання води та з метою опалення використовується більше газу, ніж раніше, що свідчить про його погану якість. Також заявники припускають, що газ, який їм подається, містить домішки та має низьку теплотворчу здатність, через що люди не можуть належно обігріти свої домівки", – коментує Володимир Грабовецький.

Відтак, "ВОЛЯ" вимагає провести перевірку якості газу в усіх районах Івано-Франківської області та вжити всіх необхідних заходів для покращення тиску та якості газу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: