fbpx

Депутат пропонує арештовувати у Франківську байкерів і автомобілістів без глушників

Суспільство 22:02, 29.07, 2015

Депутат Івано-Франківської обласної ради Юрій Романюк підготував на сесію облради концептуальне рішення, яке стосується мотоциклів і авто.

Про це Юрій Романюк написав на своїй сторінці у Фейсбук.

"Мотоциклістів, що зловживають громадським спокоєм та нормами тиші – потрібно карати!" – оприлюднив свою позицію обласний депутат. 

Романюк пропонує заборонити на території області експлуатацію транспортних засобів внутрішнього згорання, не обладнаних глушниками, передбачених відповідними ДСТУ, мотициклів та автомобілів будь-яких типів без глушників, звук (шум, моторний рев). У відповідному рішенні, яке депутат називає концептуальним і яке він підготував для розгляду на сесії облради, Юрій Романюк пропонує арештовувати такі транспортні засоби, а їхніх власників подавати до суду. 

"ОУ МВС в області спільно з прокуратурою забезпечити невідворотнє покарання порушників в інтересах держави та людини, шляхом подання в суди позовів про позбавлення водійських прав та вилучення транспортних засобів власників, на гранично допустимі максимальні терміни арешту", – придумав депутат.

Депутат пропонує арештовувати у Франківську байкерів і автомобілістів без глушників 1

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: