Свою пропозицію Юрій Романюк виклав у депутатському зверненні.
“З метою наближення громади області до електронних послуг т.зв. “електронного урядування”, яке вже практично адаптують в містах Дніпропетровську та Львові, пропоную Івано-Франківській обласній раді та обласній державній адміністрації (можливо, і міським головам Івано-Франківська, Калуша та Коломиї), спільно з власниками (адміністраторами) інтернет-порталу iGov.org.ua та верифікаторів BankID на черговій сесії обласної ради 26 червня ц.р. підписати Угоду про співпрацю та долучення до проекту і надати згоду на відкриття усіх баз даних відповідних державних органів влади та державних органів виконавчої влади, служб, фондів, агентств, правоохоронних органів тощо стосовно громадян та юридичних осіб області, з подальшим затвердженням на сесії відповідної Програми обласної ради з відповідним адмініструванням, організаційним та матеріально-технічним забезпеченням, фінансуванням та сприянням в межах даного проекту.
Розробку та контроль за виконанням даного проекту та рішення сесії прошу покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку”, – написав депутат.