fbpx

Депутати Долинcької міської ради отримали повістки

Суспільство 10:16, 10.09, 2014

Під час 50-ї сесії Долинської міської ради шостого скликання районний військовий комісар Степан Гриник вручив повістки потенційним призовникам, які були присутні в сесійній залі.

“Жодного піару чи телевізійників. Депутати попросили про дві речі: щоб повістки їм вручав не начальник дільниці оповіщення, а військовий комісар особисто, і щоб при врученні оголошував прізвища. Таким чином, ще раз проявили свою відкритість перед громадою, яка їх обрала”, – повідомляє прес-служба Долинської міської ради.

Степан Гриник повідомив, що зараз триває відновлення військового обліку.

“Якщо вам вручили повістки, то це ще не означає, що завтра з військкомату вас відправлять на війну. Спочатку призовники проходять медичний огляд. Далі ми визначаємо облікову спеціальність. Після вказівок з області  щодо затребуваності певних  спеціальностей відправляємо призовників на проходження медичної комісії. Тільки після визнання придатними до служби таких призовників дислокуємо на бойове злагодження у військові частини. Воно проходить мінімум два тижні, максимум – місяць. Після цього їх відправлять на виконання бойових завдань на Сході України. Такого випадку, щоб призовник пройшов медичну комісію і одразу  опинився на війні, в нашому районі не було”, – заявив військовий комісар.

Також він повідомив, що в місті та районі є призовники,  які ухиляються від призову. Попросив депутатів міської ради, щоб вони пояснили потенційним призовникам важливість явки до військового комісаріату. Адже тих, хто ігнорує повістки, потім  розшукуватиме міліція.

Наостанок Степан Гриник повідомив, що станом на 4 вересня з військовиків, відправлених до зони бойових дій районним військовим комісаріатом, двоє долинян лікуються в госпіталі, ще двоє перебувають в полоні. Інформацією про долинян-майданівців, які записались в добровольчі батальйони, володіють тільки військові комісаріати Київської області.

Наразі депутати проходять медичний огляд. Прізвища тих народних обранців, які вирушать боронити нашу землю від російських окупантів, знатимемо вже найближчим часом.

Як писав КУРС, раніше отримали повістки депутати Долинської районної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: