Про це йдеться на офіційній сторінці політпартії "УКРОП Франківщина".
На депутатських зустрічах люди зацікавлені різного роду питаннями. Мешканці вулиці Берегової просять забрати листя, на що Тарас Бугаєнко, який займається зв’язками з виборцями, підготує відповідне звернення до департаменту, йдеться в повідомленні.
Також франківці скаржаться на нову маршрутну систему. Кажуть, що необхідно повернути автобус № 11. Тепер до центру їм дуже тяжко добиратись. Окрім того, розповідають, що часто трапляються випадки, коли водії не дозволяють їхати за посвідченнями чи дітям. "Моїй дитині нещодавно водій не дозволив їхати. Чому?" – розповідає Наталія Ярославівна.
Молоді мами, які проживають на вулиці Пулюя, кажуть, що потрібно поставити нові дитячі майданчики, яких не міняли уже протягом 20 років. "Дітям там зараз небезпечно бавитись. Я часто переживаю за свою донечку", – каже Людмила.
Окрім того, до депутатів міської ради від УКРОПу звернулася Валентина Степанівна, яка просить зробити таку ж зустріч з мешканцями вулиці Карпатської.
"Я проживаю на цій вулиці. Дуже добре, що депутати відкриті до людей і готові до діалогу. Це тішить", – каже жінка.