fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Депутати вимагають у керівництва і апарату облради відзвітувати за вжиті заходи щодо передачі бази НБУ "Прикарпаття"

Депутати вимагають у керівництва і апарату облради відзвітувати за вжиті заходи щодо передачі бази НБУ "Прикарпаття"

Політика 15:27, 16.08, 2017

Комісія з питань учасників АТО вирішила звернутись до апарату та керівництва обласної ради з проханням надати інформацію щодо заходів, які були вжиті для передачі бази НБУ "Прикарпаття" на баланс області та недопущення виставлення її на продаж.

Відповідне рішення сьогодні на засіданні прийняли члени комісії з питань захисту учасників АТО та їх сімей після розгляду інформації ОДА щодо передачі оздоровчого комплексу НБУ "Прикарпаття" з державної власності у власність територіальної громади.

Голова комісії Наталія Чаплинська озвучила інформацію, надану ОДА:

"ОДА звернулась листом від 24.11.2016 року до Нацбанку стосовно підтвердження готовності передачі об’єкта "Прикарпаття" на надання копій матеріалів, на основі яких можна буде визначити орієнтовний обсяг фінансових затрат на реконструкцію, добудову і обслуговування об’єкта. Нацбанк проінформував ОДА, що правлінням банку прийнято рішення про вибуття зазначеного об’єкта шляхом включення його до переліку об’єктів, що підлягають приватизації".

На засіданні член комісії, депутат від партії ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ Андрій Марійчин нагадав, що вирішення питання передачі цієї бази, ініційоване ще 30 грудня 2015 року нардепом Юрієм Дерев’янком у зверненні до керівництва Нацбанку, безрезультатно тягнеться роками. Були проведені зустрічі і з депутатом Ольгою Федишиною, Ольгою Галабалою, втім жодних рішень область не приймала. 

Андрій Марійчин надав присутнім копію листа, направленого Нацбанком керівництву області ще у травні 2016 року, який засвідчував готовність передачі об’єкта. Тобто, за інформацією ОДА, вона звернулась до Нацбанку лише півроку після отримання цього листа.

"Ще 27 травня 2016 року Національний банк направив лист апарату та голові Івано-Франківської облради, в якому просив прискорити розгляд питання та повідомити про рішення, прийняте обласною радою. В іншому разі об’єкт передадуть у Держфондмайна і виставлять на аукціон. Проте за рік і чотири місяці жодних ефективних дій не було вжито, і банк оголосив про продаж цієї бази. ОДА і облрада не спромоглись нічого зробити", – зазначив Марійчин.

Під час засідання члени комісії, учасники АТО, представники громадських організацій вкотре виступили за передачу бази області та наголосили на необхідності проведення реабілітації учасників АТО.

"Передача цієї бази для створення реабілітаційного центру має загальноукраїнське значення. До нас дзвонить купа хлопців зі всієї України, щоб відпочити. Ми, яремчанці, тут живемо і відпочиваєм – де гірське повітря, природа. А от хлопці зі всієї України отримали б змогу оздоровлюватись та відпочивати в нашому краї", – зазначив учасник Яремчанської регіональної спілки ветеранів АТО Ігор Липко.

В результаті член комісії Сергій Коцюр запропонував звернутись до апарату та керівництва облради, яким 27.05.2016 року Нацбанк направив листа, та витребувати інформацію щодо вжитих в результаті цього листа заходів. Депутати таку пропозицію підтримали.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: