fbpx

Депутати вимагають звільнити заступника голови ОДА Крецула за "колорадську" стрічку

Політика 11:19, 10.06, 2016

Депутати обласної ради вимагають від голови ОДА Олега Гончарука звільнити скомпрометованого заступника голови й керівника апарату ОДА Валерія Крецула.

Про це заявив сьогодні на сесії облради депутат Микола Палійчук. У заяві йдеться про те, що у час Революції Гідності влада повинна реагувати на прояви прихильності до ідей і символіки сепаратистів та агресорів.

"Вважаємо, що перебування на відповідальній державній посаді заступника голови – керівника апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації Валерія Крецула, який в недавньому минулому хизувався символікою, що є відверто промосковською, а в наші дні стала символом сепаратизму і антиукраїнства, – це виклик для мешканців Прикарпаття і ганьба пам’яті тих, хто віддав життя за Українську Державу. Переконані, що такий підхід до кадрової політики в команді Президента став можливим внаслідок ігнорування однієї з ключових вимог Революції Гідності – усунення від влади комуністично-комсомольських діячів і високопосадовців режиму Януковича",  йдеться у зверненні.

Депутати облради вимагають звільнити Валерія Крецула з посади та очистити керівний склад обласної та районних держадміністрацій від представників комуністично-комсомольської номенклатури, агентів спецслужб і прислужників режиму Януковича. Облрада прийняла за основу звернення. Його надішлють голові ОДА, Адміністрації Президента і до Кабміну.

Як повідомляв КУРС, на минулому пленарному засіданні облради депутати заявляли, що історія з Крецулом "ганьбить всю обласну владу", і пропонували також проаналізувати всіх працівників ОДА, які працюють з часів президента Януковича, на предмет партійної належності.

Нагадаємо, Валерій Крецул прийшов в ОДА в лютому 2014 року – в останній місяць президентства Віктора Януковича, у найтрагічніші дні Майдану – на посаду начальника загального відділу. Згодом працював заступником начальника управління, начальником управління документообігу та контролю апарату обласної державної адміністрації, а з 4 травня цього року – заступником голови ОДА, керівником апарату. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: