fbpx

Депутати з Бюджетного комітету ВР розповіли, чому приїжджали до Івано-Франківська

Політика 09:29, 13.11, 2015

Бюджетний комітет провів виїзне засідання в Івано-Франківську на прохання Ігоря Насалика, аби парламентарі могли почути про конкретні міські проекти, які потребують вкладень з бюджету. Про це заявили члени Комітету франківським журналістам.

Так, заступник голови Комітету Віктор Кривенко зауважив, що після виборів місто потребує досвідченого управлінця, який би бачив потенціал інфраструктури міста та вмів ефективно розпоряджатися тими коштами для його розвитку, які передбачив Бюджетний комітет.

"Коли Ігор Насалик став мером Калуша, то збільшив бюджет і вирішив всі проблеми міста. Це означає, що людина з досвідом зможе вдало господарювати", − зазначив Кривенко.

Іван Куліченко, екс-голова Дніпропетровська, а нині нардеп, також зауважив, що міський голова має не перетворювати життя міста у політику.

"Бісмарк сказав, якщо ви не займаєтеся політикою, то політика займеться вами. Але політика політиці різниця. Я знаю Ігоря Степановича з часів, коли він був мером Калуша. І це невелике місто, в порівнянні з Дніпропетровськом, почало змінюватися. Тому він є авторитетом серед міських голів. Це політик, який працює на громаду", − сказав Куліченко.

Нагадаємо, Ігор Насалик є кандидатом на посаду міського голови Івано-Франківська. Другий тур виборів міського голови відбудеться 15 листопада.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: