fbpx

Дерев'янко: 10% розмитнення авто наповнить бюджет на 23 млрд грн за перший рік

Політика 12:45, 15.03, 2019

Кандидат в Президенти України від партії "ВОЛЯ", народний депутат Юрій Дерев’янко взяв участь в автопробігу за доступні автомобілі, який відбувся в Чернігові.

Кілька десятків автомобілів організовано проїхали вулицями Чернігова: від Проспекту Миру, вулицями Героїв Чорнобиля, Гвардійської Дивізії, Рокоссовського та Гетьмана Полуботка.

Учасники акції запалили фаєри з вимогою встановити 10% за розмитнення автомобіля від його вартості.

Під час заходу Юрій Дерев’янко підкреслив, що ті закони, які були ухвалені минулого року, не вирішили проблеми авто на європейський реєстрації, а лише більше її поглибили.

За його словами, створені умови вигідні лише олігархам Святашу, Порошенку і Васадзе. "Ці люди бачать вас як своїх майбутніх клієнтів, які мають купити у них або китайські автомобілі, або російські, заробляючи з кожного українця по 300-500 доларів в свою кишеню", – звернувся Дерев’янко до автомобілістів.

Дерев’янко нагадав, що разом із автомобілістами розробив два законопроекти № 9518 і 9519, які впроваджують єдине правило для всіх українців – 10% розмитнення від вартості автомобіля плюс оплата пенсійного фонду при перереєстрації і все.

"Це означає, що в державний бюджет, за нашими законами, протягом одного року надійде 23 мільярди гривень, з них 14,2 млрд гривень від розмитнення та понад 8 млрд грн – це ПДВ і акциз з палива, яке ці автомобілі споживають за один рік", – порахував Юрій Дерев’янко.

За словами політика, автомобіль – це не розкіш, а засіб бути економічно активними, заробляти гроші на себе і свої родини для кожного українця.

Юрій Дерев’янко додав, що якщо українців змусять позбутися своїх машин, обласні, районні бюджети недоотримають багато коштів.

Нагадаємо, 31 січня Юрій Дерев’янко зареєстрував в парламенті законопроекти №9518 та №9519 щодо спрощення оподаткування транспортних засобів та встановлення ставки оподаткування 10% від вартості автомобіля. Відповідні зміни депутат пропонує внести в Податковий та Митний кодекси України, повідомила прес-служба нардепа.

Співавторами законопроектів стали понад 80 представників ініціативних груп з більшості регіонів України.

Автопробіги за доступні авто за участі Юрія Дерев’янка відбулись в Полтаві, Кременчуці, Вінниці та Одесі.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: