fbpx

Дерев’янко: Кошти МВФ опинились в кишенях олігархів! ВІДЕО

Політика 11:36, 15.01, 2019

Новий президент України та уряд повинні побудувати сильну економіку в країні, яка дозволить отримати 12-14% зростання, та вийти на інший рівень стосунків з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

Про це заявив один з лідерів партії "ВОЛЯ", народний депутат та кандидат в Президенти України Юрій Дерев’янко в ефірі телеканалу "Наш".

"Стара система перетворила Україну в колонію, яка заборгувала МВФ величезну суму коштів. Натомість ті кошти, які ми отримали від МВФ, не пішли на те, щоб Україна стала сильною, щоб громадяни мали інфраструктуру, щоб мали роботу, а пішли на те, щоб розтягнути це по кишенях, розікрасти", – сказав Дерев’янко.

На його думку, збереження курсу – це формальне пояснення українцям, на що пішли гроші.

"Але якщо ви подивитесь, скільки Україна взяла коштів МВФ і як за цей час зросли статки Ахметова, Фірташа, Коломойського, Пінчука і всіх інших, ви побачите де ці всі гроші де-факто є", – зазначив політик.

Він підкреслив, що Україна повинна отримати нову владу, яка буде по-іншому ставитись до співпраці з МВФ.

"Нам треба мати такий уряд і таку владу, такого президента, який перетворить співпрацю з МВФ не на те, щоб Україна ставала ще більшою колонією, а яка за дуже короткий період часу через нову економічну політику, нову податкову політику, через захист права власності, через створення найкращих інвестиційних і податкових умов в Україні дасть можливість швидкого економічного зростання", – заявив Юрій Дерев’янко.

Він заявив, що економічне зростання повинно складати не 2-3%, як зараз МВФ вже прогнозує, а мінімум 12-14%.

"Як треба працювати з МВФ? Дуже просто. Будувати сильну економіку в Україні, в тому числі проводити новий етап реструктуризації. Країнам, які не в олігархічний, а в правильний спосіб рухались вперед, МВФ і Світовий банк посписували величезну кількість боргів. Тому люди мають дуже виважене рішення прийняти в цьому році", – підсумував Дерев’янко.

Нагадаємо, МВФ опублікував текст меморандуму з Україною. Ключові фінансові вимоги – збалансований бюджет, капіталізація банків і спліт Нацкомфінпослуг – залишилися колишніми. Але є й нові умови, наприклад, за операціями з пов'язаними особами та поверненням коштів з банків-банкрутів. Виконати усі вимоги в рік подвійних виборів буде непросто.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: