fbpx

Дерев’янко: Луценко виконує політичні завдання Порошенка більше, ніж обов’язки генпрокурора

Політика 13:53, 06.02, 2019

Генпрокурор Юрій Луценко на своїх посаді виконує більше політичних завдань, ніж обов’язків генерального прокурора.

Про це заявив один з лідерів партії "ВОЛЯ", народний депутат, кандидат у Президенти України Юрій Дерев’янко в ефірі телеканалу "Наш". 
"Абсолютно очевидно, що Луценко, з моменту призначення його на посаду генпрокурора, виконував в першу чергу політичні, кланові, корпоративні завдання, а вже в останню чергу виконував обов’язки генпрокурора",  заявив Дерев’янко. 

Він додав, що це вперше в історії випадок, коли в Україні найвища процесуальна особа, яка може мати доступ до всіх кримінальних справ, працює без вищої юридичної освіти. 

Коментуючи заяви Луценка про перевірки діяльності усіх колишніх міністрів оборони, Дерев’янко сказав:

"Щодо Гриценка – все може бути. Дуже дивно, що Луценко спохватився тільки зараз, що там були якісь питання". 

Дерев’янко додав, що Гриценко і Луценко були в одній політичній силі, коли це відбувалось, однак всі мовчали. 

"Абсолютно очевидно, що це має політичний відтінок і це виконання певних команд, спільного плану дій разом із Порошенком",  вважає політик. 

Дерев’янко заявив, що в Україні є системне порушення законів і, по суті, вчинення злочинів найвищими посадовими особами держави, починаючи з президента, закінчуючи генеральним прокурором. 

"Причому вони це роблять цинічно, публічно, неприховано. Це є загроза, це означає, що ці люди будуть готові робити подальші злочини, коли мова буде йти про вибори",  підсумував Дерев’янко. 

Нагадаємо, Юрій Луценко заявив, що в Україні займуться перевіркою діяльності всіх колишніх міністрів оборони та керівників Генштабу з 1991 до 2014 років, щоб визначити, хто з них став "генератором знищення військового потенціалу" української армії.

Політична реклама

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: