fbpx

Дерев’янко на автопробігу в Чернівцях: 10% за розмитнення – це наша ВОЛЯ. ФОТО, ВІДЕО

Політика 16:53, 18.02, 2019

Кандидат в Президенти України від партії "ВОЛЯ", народний депутат Юрій Дерев’янко взяв участь в автопробігу "За доступне розмитнення ЄвроАвто 10% для всіх", який відбувся у Чернівцях на підтримку законопроектів №9518 та №9519 за участі понад 500 автомобілістів та активістів партії "ВОЛЯ".

Дерев’янко підкреслив, що законопроекти №9518 та №9519, які він зареєстрував в парламенті, спрямовані на спрощення оподаткування автомобілів та встановлюють ставку 10% за розмитнення від вартості авто.

"Це правильно для держави, для пенсіонерів, для кожного українця. Це 23 мільярди гривень в бюджет тільки за перший рік, коли ці закони почнуть діяти", – підкреслив політик.

Він додав, що це зовсім інше, ніж пропонують власники системи, які називаються олігархами.

"Вони хочуть, щоб кожен українець їздив на російському або на китайському автомобілі, але поклав 300-500 баксів їм у кишеню. Їхній грабіжницький закон в кращому разі дасть у бюджет 10-11 млрд гривень у плюс, але одночасно 8 мільярдів у мінус (це ПДВ і акциз від палива, які мали б спалювати близько 900 тисяч автомобілів, які не будуть розмитнені за їхнім законом", – обурився Дерев’янко.

Він пояснив, що влада хоче здирницьким чином зібрати з людей 10-11 млрд грн зараз, але потім від 800 тисяч до мільйона автомобілів просто не будуть їздити.

Натомість ухвалення законів про 10% від вартості автомобіля дасть позитивний ефект як для людей, так і для бюджету країни.

"10% за розмитнення, плюс 3% в Пенсійний фонд, коли ви ставите на реєстрацію. Це 14 млрд гривень в бюджет одразу і ще додатково майже 9 мільярдів – суми, які надходять за рік експлуатації мільйона автомобілів. Мільйон українців з колесами мають можливість працювати, заробляти на своє життя, на сім’ї, мають можливість вести малий і середній бізнес – місцеві бюджети отримують податки, робочі місця – і це є абсолютний плюс", – пояснив кандидат у Президенти.

Дерев’янко підкреслив, що влада 4 роки не чує автомобілістів, так само як не чує і всіх українців, які хочуть жити в безпечній, розвинутій країні, а не виїжджати за кордон.

"Нас почують тоді, коли ми почнемо діяти, коли ми підемо і знесемо всю цю банду, всю цю систему через голосування, через наш вибір, коли зможемо отримати інструмент, який називається влада, щоб знищити цю систему, яка нас тримає як рабів. Наш закон – це 10% для розмитнення. Це наша воля", – закликав Дерев’янко.

"Вони думають, що ми не будемо в другому турі, а я вам кажу: ми будемо в другому турі, якщо ми разом все це зробимо", – підсумував кандидат у Президенти.

Нагадаємо, 31 січня Юрій Дерев’янко зареєстрував в парламенті законопроекти №9518 та №9519 щодо спрощення оподаткування транспортних засобів та встановлення ставки оподаткування 10% від вартості автомобіля. Відповідні зміни депутат пропонує внести в Податковий та Митний кодекси України, повідомила прес-служба нардепа.

Співавторами законопроектів стали понад 80 представників ініціативних груп з більшості регіонів України.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: