fbpx

Дерев’янко: Напередодні повернення Саакашвілі влада надала додаткові повноваження міграційній службі

Політика 15:42, 18.08, 2017

Кабмін надав додаткові повноваження Державній міграційний службі, що свідчить про підготовку влади до приїзду лідера "РУХУ НОВИХ СИЛ" Михайла Саакашвілі в Україну.

Про це заявив народний депутат від "РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі" Юрій Дерев"янко.

За його словами, Уряд прийняв постанову №583 від 09.08.2017 року про внесення змін до положення про Державну міграційну службу України.

Зокрема, за його інформацією, в цій постанові окремим пунктом, який раніше був відсутній, передбачено, що ДМС може створювати на своїй території спеціальні приміщення для тимчасового тримання іноземців та осіб без громадянства, затриманих за незаконне перебування на території України, до вирішення питань щодо їх примусового видворення, або поміщення до пункту тимчасового перебування.

Депутат нагадав, що раніше громадяни, які незаконно перебували на території України, поміщались в окремих приміщеннях для тимчасового перебування іноземців, яких дуже мало на території України.

"Зараз вони під повернення Михайла Саакашвілі додали спеціальний пункт, яким вони дали право ДМС створювати в територіальних органах ДМС такі приміщення", — уточнив Дерев"янко.

За його словами, метою влади є максимально ізолювати Михайла Саакашвілі від людей, від народних депутатів під час розгляду питання щодо його пропуску на територію України.

"Так аналогічно президент Янукович використовував Уряд Азарова щоб "легітимізувати" незаконні дії силовиків з водометами, розмитненням шумо-світлових гранат з РФ під час Майдану, протягуючи відповідні постанови", — нагадав політик. 

За його словами, зараз Президент Петро Порошенко йде тим самим шляхом, створюючи "руками Гройсмана" "легальні" приміщення для тимчасового утримання людей, які не передбачені жодним законом. 

"Ця постанова ще не опублікована, вона не набрала чинності. Але я впевнений, що до 10 вересня вона набере чинності. В такий спосіб сьогодні Порошенко, Аваков і вся державна вертикаль готується зустрічати президента Грузії, громадянина України Саакашвілі", — підсумував депутат.

Нагадаємо, лідер "РУХУ НОВИХ СИЛ" Михайло Саакашвілі, якого незаконного позбавили українського громадянства, заявив, що повернеться в Україну 10 вересня через пункт пропуску Краковець.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: