Дерев’янко назвав головні проблеми гірських населених пунктів які має вирішувати держава ВІДЕО
вівторок, 21 серпня

Дерев’янко назвав головні проблеми гірських населених пунктів, які має вирішувати держава. ВІДЕО

Головними проблемами гірських населених пунктів, які потребують комплексного державного вирішення, є нерозвинена інфраструктура, зайнятість населення та екологія.
Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев'янко в ефірі телеканалу "Галичина".
 

За його словами, саме розвиток таких населених пунктів обговорювався під час нещодавнього Карпатського форуму місцевого самоврядування.

"Понад 80% громадян, які проживають на моєму виборчому окрузі, – це мешканці гірських населених пунктів", – зауважив Дерев'янко, який є народним депутатом від 87-го мажоритарного виборчого округу на Івано-Франківщині.

За його словами, існує величезна кількість спільних проблем усіх гірських населених пунктів і політика щодо вирішення цих проблем має бути державною.

1. Дороги, інфраструктура.

"Дороги – це питання номер один, яке має бути пріоритетом", – сказав нардеп.

2. Зайнятість, робочі місця.

"Необхідне позитивне стимулювання для туризму і сільського господарства. Зокрема, правильний рівень закупівельних цін на екологічно чисте молоко. Держава має стимулювати стандарти, пов'язані зі зберіганням молока. Вони повинна робити кроки, щоб худоба була в господарствах у людей, які хочуть цим займатись", – зазначив нардеп.

3. Екологія.

"Очисні споруди, правильні екологічні норми, які мають дотримуватись, тому що край має важливу туристичну складову", – підкреслив Дерев'янко.

4. Соціальна інфраструктура.

"Необхідна підтримка всіх соціальних проектів у гірській території: школи, амбулаторії, медичні заклади", – зазначив політик.

Як приклад він навів ситуацію в Чорному потоці, де не можуть добудувати школу.

"Коли ми запитуємо у можновладців, як так сталось, що школу у Чорному потоці, яка за рішеннями всіх комісій щороку займає перші місці, уже четвертий рік не можуть добудувати? У корпусі навчається  понад 400 дітей.  Як так сталось, що з державного бюджету це не є пріоритет?" – обурився Дерев'янко.

Він додав, що представники влади, розподіляючи кошти державного бюджету, мають в першу чергу допомагати людям.

"Вони мають людям допомагати, а не дивитись, що депутат Дерев'янко знаходиться на цьому окрузі чи інший депутат", – підсумував політик.

На правах реклами

КОМЕНТУВАТИ