fbpx

Дерев’янко назвав ключові теми, навколо яких можуть об’єднатись опозиційні сили. ВІДЕО

Політика 13:17, 17.10, 2018

Нове виборче законодавство, скасування депутатської недоторканності, євроінтеграційні напрямки – це ті теми, навколо яких можуть об’єднуватись демократичні опозиційні сили.

Про це заявив один з лідерів партії РУХ НОВИХ СИЛ, кандидат в Президенти України, народний депутат Юрій Дерев’янко в ефірі Громадського ТВ.

"У нас є дуже багато тем, навколо яких ми точно зможемо об’єднатись. Це не тільки стосується виборчого законодавства, це стосується скасування депутатської недоторканності, багатьох інших важливих спільних речей, які мають євроінтеграційні, демократичні напрямки", – заявив Дерев’янко.

Коментуючи спільний мітинг опозиційних сил 16 жовтня під парламентом за зміну виборчого законодавства, політик зазначив: "Такі маленькі спільні кроки є хорошою платформою для того, щоб говорити далі про щось більш важливе".

"Погодження наших спільних дій в таких маленьких акціях створить більше шансів, що всі ті сили, які є проєвропейські, демократичні, сьогодні опозиційні, мають більше шансів знайти спільну мову", – вважає Дерев’янко.

Разом з тим, він зауважив, що система протидіє вуличним акціям і багато людей втратили довіру до масових вуличних протестів.

Нагадаємо, 16 жовтня 2018 року активісти, в тому числі представники РУХУ НОВИХ СИЛ, провели акцію протесту під Верховною Радою з вимогою ухвалити новий виборчий закон з відкритими партійними списками, забороною політичної телевізійної і бордової реклами та скасуванням мажоритарної системи.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: