fbpx

Дерев’янко назвав шляхи вирішення проблеми авто на єврономерах. ВІДЕО

Політика 13:56, 15.05, 2019

Компромісний варіант вирішення проблеми автомобілів на європейських номерах – це відтермінування дії штрафних санкцій ще на 6 місяців.

Про це заявив лідер партії «ВОЛЯ», народний депутат та автор відповідного законопроекту №10263 Юрій Дерев’янко в ефірі ТРК «Київ».

«Законопроект, який може бути компромісним, – це перенесення на 6 місяців терміну покарання. І президент, і, можливо, вже нова Верховна Рада буде ухвалювати вже якісь інші рішення», – сказав нардеп.

Він вважає, що це зніме напругу в суспільстві.

Однак найкращим варіантом вирішення проблеми, на думку депутата, є кардинальна зміна підходу щодо авто, а саме запровадження єдиної ставки розмитнення 10% для усіх автомобілів, а не лише на європейській реєстрації. Відповідні законопроекти №9518 та №9519 Дерев’янко зареєстрував 31 січня.

«Але з точки зору реалістичності прийняття найближчим часом це буде важко, тому що президент ще не приступив до своєї роботи, радники йому ще не пояснили, які аргументи за, які аргументи проти. Ці законопроекти будуть актуальні трохи пізніше», – вважає Дерев’янко.

Дерев’янко навів останні дані ДФС, згідно з якими в Україні було 640 тисяч неоформлених автомобілів, з яких оформлено 220 тисяч. Близько 200 тисяч авто виїхало за межі України.

«В Україні залишається приблизно 260-280 тисяч автомобілів. З 24 травня вступають в силу нові санкції за порушення митного законодавства при ввезенні транспортних засобів, і очевидно, що ці автомобілісти зараз в очікуванні, що буде відбуватись», – констатував Дерев’янко.

Він спрогнозував два варіанти розвитку подій: або запрацює репресивна машина і буде негативна ситуація, пов’язана з цим, або буде пошук якогось компромісу.

У середу, 17 травня, автомобілісти влаштували мітинг під стінами Верховної Ради з вимогою ухвалити закон Юрія Дерев’янка про відтермінування штрафів і конфіскації авто ще на 6 місяців.

Нагадаємо, народний депутат Юрій Дерев’янко 26 квітня зареєстрував в парламенті законопроект №10263 щодо продовження строків пільгового ввезення транспортних засобів на митну територію України ще на 6 місяців.

31 січня Юрій Дерев’янко зареєстрував в парламенті законопроекти №9518 та №9519 щодо спрощення оподаткування транспортних засобів та встановлення ставки оподаткування 10% від вартості автомобіля.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: