fbpx

Дерев’янко назвав три законопроекти, які Верховна Рада має розглянути до 17 жовтня

Політика 10:44, 03.10, 2017

Народний депутат, член Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Юрій Дерев’янко під час погоджувальної ради попросив спікера Верховної Ради Андрія Парубія включити в порядок денний законопроекти, які стосуються скасування депутатської недоторканності, відкритих партійних списків та створення антикорупційних судів.

Про це повідомила прес-служба нардепа. 

"Шановний Андрію Володимировичу, я прошу Вас включити три ключові законопроекти до порядку денного, які будуть підтримані 17 жовтня громадянами України, які прийдуть під Верховну Раду. Це законопроект 1068-2 про вибори народних депутатів, який передбачає відкриті партійні списки і пропорційну систему. Це законопроект 6011 про антикорупційні суди і законопроект 6773 про внесення змін до Конституції про скасування депутатської недоторканності", – звернувся народний депутат до спікера парламенту.

Дерев'янко вважає, що ці законопроекти Верховна Рада повинна розглянути до 17 жовтня. Коментуючи судову реформу, депутат також відмітив, що вона спрямована на посилення контролю Президента над судовою гілкою влади.

"Судова реформа спрямована не на те, щоб облегшити доступ людей до правосуддя, або щоб правосуддя було більш справедливим, або щоб менше було корупціонерів, а на те, щоб більший контроль з боку Президента над незалежною судовою гілкою влади був встановлений", – підкреслив нардеп.

Нагадаємо, представники РУХУ НОВИХ СИЛ планують 17 жовтня взяти участь у всеукраїнській акції біля Верховної Ради. Головними вимогами акції є створення антикорупційних судів, зняття депутатської недоторканості та зміна виборчого законодавства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: