fbpx

Дерев’янко: Необхідно юридично захистити українців, які проживають на тимчасово окупованому Донбасі

Політика 16:20, 03.10, 2017

Необхідно юридично захистити українців, які проживають на окупованій території Донбасу.

Про це заявив народний депутат, член Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Юрій Деревёянко в ефірі телеканалу Еспресо. 

"За всіма міжнародними конвенціями, коли є окупована територія іншою державою чи ворогом, це означає, що всі юридичні, гуманітарні, культурні ризики чи злочини, які там виникають, несе сторона-окупант", – підкреслив Деревёянко.

Він додав, що сьогодні за все, що відбувається на окупованій території, несе відповідальність Україна.

"Ми всі хочемо мати цілісну державу, суверенну Україну з Кримом, з Донбасом, без ворогів, без загарбників на нашій території. Але давайте зафіксуємо той факт окупації частини України, який є, щоб юридично  захищати наших громадян, які перебувають на тимчасово окупованій території", – заявив парламентар.

Коментуючи законопроект про реінтеграцію Донбасу, який всі обговорюють, Деревёянко зазначив, що це вже "друга серія інформаційного вкидання" щодо цього питання.

Він підкреслив, що досі не бачив тексту законопроекту, який вже давно обіцяють зареєструвати в парламенті.

"Хочеться подивитись на цей законопроект і проаналізувати, щоб там не було такого, що приховують за успішними, хорошими анонсами, перед тим як проштовхнути через парламент якісь негативні речі", – підкреслив Деревёянко.

Нагадаємо, в понеділок народний депутат від БПП, представник Президента України у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що законопроект про стратегію відновлення територіальної цілісності України та звільнення Донбасу буде зареєстрований до четверга.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: