fbpx

Дерев’янко: Порошенко виступає проти зміни виборчого законодавства. ВІДЕО

Політика 17:14, 17.10, 2018

Попри заяви про підтримку нового виборчого законодавства чинний президент України Петро Порошенко виступає проти того, щоб це сталось.

Таку думку висловив один з лідерів партії РУХ НОВИХ СИЛ, кандидат в Президенти України, народний депутат Юрій Дерев’янко в ефірі Громадського ТВ.

"Треба одразу зафіксувати, хто за, а хто проти. Порошенко сьогодні проти того, щоб це сталось. Незважаючи на те, що ми чуємо багато закликів, що начебто БПП хоче голосувати, але ми бачимо, як повільно рухається цей процес і як дуже мляво працює робоча група і комітет в цьому напрямку", – заявив Дерев’янко.

Він додав, що робоча група почала працювати з квітня, однак досі пройдено лише половину всіх поправок.

"Якщо такими темпами буде праця далі здійснюватися, то це завершиться в квітні-травні наступного року, що нас не влаштовує. Тільки 2 тисячі поправок пройдено з 4 тисяч", – поінформував нардеп.

Дерев’янко подякував активістам, які прийшли 16 жовтня під Верховну Раду на акцію з вимогою змінити виборче законодавство.

"Їх було небагато, але вони дуже чітко донесли меседж, адже всі ключові керівники фракцій, депутати це бачили. Це було чергове нагадування про те, що вони не виконали своїх обіцянок, своїх зобов’язань", – пояснив Дерев’янко.

Він нагадав, що згідно з коаліційною угодою новий виборчий закон мав бути ухвалений ще в першому кварталі 2015 року.

Нагадаємо, 7 листопада 2017 року Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект Виборчого кодексу України. Законопроект №3112-1 підтримали 226 депутатів. Він, зокрема, передбачає проведення парламентських виборів у 27 виборчих регіонах.

16 жовтня 2018 року активісти, в тому числі представники РУХУ НОВИХ СИЛ, провели акцію протесту під Верховною Радою з вимогою ухвалити новий виборчий закон з відкритими партійними списками, забороною політичної телевізійної і бордової реклами та скасуванням мажоритарної системи.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: