вівторок, 23 квітня

Дерев’янко пояснив, чому в Україні досі не було справжньої боротьби з корупцією. ВІДЕО

В Україні за майже 28 років незалежності не відбувалось справжньої боротьби з корупцією, адже причиною корупції є олігархічна система, яка себе захищає.

Про це заявив один з лідерів партії "ВОЛЯ", кандидат в Президенти України, народний депутат Юрій Дерев’янко в ефірі програми "Народ проти" на телеканалі ZIK.

"Коли ми говоримо про бурхливу боротьбу з корупцією, яка триває вже 28-й рік, то це все повна профанація. Всі бурхливо борються з наслідками, а не з причиною. Причиною корупції є ця бандитська олігархічна злочинна система влади, яка зараз в Україні існує",  сказав Дерев’янко. 

За його словами, представники влади, які заявляють про свою боротьбу з корупцією, насправді захищають цю систему.  

"Олігархи володіють усіма монополіями на економіку, на вибори, на формування влади, на політику і на ЗМІ. Вони просувають у владу своїх людей, призначають на посади не тільки в НАБУ, а в усі відомства, усі міністерства, в правоохоронні органи людей, як опікуються їхніми інтересами, а не інтересами громадян України. Насправді ніякої боротьби немає, бо вони борються самі з собою", – підкреслив політик. 

За його словами, олігархи лише думають, як обікрасти людей та зробити це законно, наприклад через схеми Ротердам+ або Дюссельдорф+. 

"Систему треба міняти в корені, до цього часу це лише імітація", – підсумував Дерев’янко. 

 

Нагадаємо, на з’їзді партії "ВОЛЯ" 27 січня висунули Юрія Дерев‘янка у кандидати в Президенти України. 

Головними ідеями програма Дерев’янка є мораторій на перевірки бізнесу до проведення ліберальної податкової реформи, розмитнення авто за 10%, право на захист за допомогою вогнепальної зброї, 50% жінок – у владу, орієнтація на цифрову економіку та IT-сектор, переведення всіх державних реєстрів на систему блокчейн, повернення заробітчан, безкоштовний Інтернет по всій Україні, збереження довкілля та захист тварин.

На правах реклами

 

КОМЕНТУВАТИ