fbpx

Дерев’янко пояснив, для чого йде в Президенти та чим відрізняється від інших кандидатів. ВІДЕО

Політика 11:05, 01.08, 2018

Балотування в Президенти України – це спосіб донести до людей альтернативну точку зору на вирішення ключових питань в державі.

Про це заявив один з лідерів РНС, кандидат в Президенти України, народний депутат Юрій Дерев'янко в ефірі одного з українських телеканалів.

"Балотування в президенти – це спосіб донести до людей справді альтернативну точку зору з тих ключових питань для держави, які ми вважаємо дуже важливими. Люди повинні знати, що, крім цих усіх "динозаврів" старих, є дуже нові правильні погляди, як вибудувати державу, економіку, стосунки всередині держави, як зробити так, щоб люди могли впливати на рішення, які приймають в державі, контролювати владу. І найголовніше, як отримати перемогу – повернути Донбас і Крим, закінчити війну", – заявив політик.

Дерев'янко переконаний, що від інших кандидатів в Президенти він відрізняється, в першу чергу, послідовною позицією та своїми діями і вчинками.

"Я зареєстрував в парламенті стратегію деолігархізації 3 роки назад. Але навіть демократичні сили, які мають потужні фракції в парламенті, які ходять на погоджувальну раду, жодного разу не підняли це питання. Чи хоча б один хтось підняв питання, щоб її розглянути чи ухвалити? Ні", – обурився нардеп.

Дерев'янко заявив, що він пропонує створити нову економіку, яка базується на новій податковій системі.

"За 4 роки всі про це говорили. Хоча б хтось підняв питання, давайте ми дійсно спростимо систему оподаткування, щоб не кошмарити бізнес, щоб доходи в бюджет збільшувались, щоб навантаження податкове було менше? Ні", – додав політик.

Він зауважив, що пропонує речі, які не є секретними і які реально впровадити. Однак влада не зацікавлена це робити.

"Вони мають в парламенті сьогодні фракції, велике представництво, вони хоча б один день на це витратили, щоб це зробити? Ні. Тому що вони зацікавлені, щоб монополії зберігались, тому що вони є частиною цих монополій або тих людей, які обслуговують ці монополії. І все в них добре працює", – обурився Дерев'янко.

Нагадаємо, Юрій Дерев'янко повідомив, що буде брати участь у президентських виборах в 2019 році. Його кандидатуру вже підтримали Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Полтавська та Чернігівська обласні конференції РНС.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: