fbpx

Дерев’янко представив команду "ВОЛІ" на Косівщині

Суспільство 16:31, 26.09, 2015

Народний депутат Юрій Дерев'янко презентував команду партії "ВОЛЯ" у Косівському районі - кандидатів у депутати до обласної ради, районної та міської рад Косова, а також кандидатів у сільські та селищні ради краю.

Політик наголосив, що немає сенсу чекати, допоки зміни будуть творитися зверху, що потрібно скористатися шансом почати ці зміни з Прикарпаття.

“Прошу вас підтримати команду людей, яких висуває партія “ВОЛЯ” в усі ради, та дати їм шанс творити ці зміни знизу, – відзначив Дерев’янко. – Не треба мати президентів чи прем’єрів, щоб навести порядок на рівні лісового господарства, екології, управління охорони здоров’я та інше”.

В обласну раду від Косівщини кандидуватимуть:

– лікар-хірург, кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії, заступник директора інституту післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету Олег Атаманюк;
– начальник управління праці і соціального захисту районної адміністрації, який десять років головував у селі Рожнів, Василь Ропар;

– доктор філососфських наук, доцент кафедри культорології, релегієзнавства та теології, заступник декана з навчально-виховної роботи філософсько-теологічного факультету Чернівецького національного університету Микола Шкрібляк;

– ініціатор створення могили загиблим бійцям за волю України Василь Дмитрук та підприємець Володимир Бабюк.

“Команда “ВОЛІ” на Косівщині  це молоді амбітні люди, які добилися успіху на професійному та на громадському рівні. Ми повинні  консолідувати всю економіку нашого району. Адже ми знаємо, що сьогодні видобувається і нафта, і газ на території нашого району і жодної копійки не йде в місцевий бюджет. Я  вважаю, що обласні депутати повинні саме цим займатися. Якщо ми будемо мати волю, то ми це спільно зробимо”,  відзначив один з майбутніх кандидатів Василь Ропар.

Програму розвитку Прикарпаття косівчанам презентувала член Ради партії “ВОЛЯ” Ольга Галабала. Серед іншого партія “ВОЛЯ” пропонує на рівні обласної ради заснувати Сільськогоподарський органічний банк с уставним капіталом 120 млн грн для пільгового мікрокредитування виробників екологічної продукції: зерна, молочних і м’ясних виробів, сирів, меду, фруктів, напоїв, джемів.

Також передбачається створення місцевою владою приймально-логістичних центрів, які будуть закуповувати від виробників екологічну продукцію за гарантованою конкурентною ціною, сертифікуати її, зберігати, переробляти та транспортувати до мережі еко-маркетів та еко-крамниць області. Також закупівельно-логістичні центри будуть працювати як оптові бази для дистрибуції екологічних продуктів в інші регіони України та за кордон. А на Косівщині пропонується будівництво заводу по обробці плодово-ягідної продукції (виробництво соків, джемів, морсів, виробництва сухофруктів).

“Зміни почнуться тоді, коли до влади прийде людина і скаже: я не краду і ви красти не будете – це основа всіх реформ. Люди, які перестануть красти, розірвуть кругову поруку”,  підкреслила Галабала.

Кандидати в облраду

Олег АТАМАНЮК  кандидат у депутати до Івано-Франківської обласної ради, лікар-хірург, кандидат медичних наук за спеціальністю “Хірургія”, доцент кафедри хірургії, заступник директора інституту  післядипломної освіти Івано-Франківського Національного медичного університету, великий професіонал своєї справи, розпочав оперувати у 22 роки, тепер на рік проводить близько 350 операцій, навчався в Івано-Франківській державній медичній академії, яку закінчив з відзнакою у 2007 році, здобувши кваліфікацію лікаря. Активно здійснює наукову діяльність в напрямку впровадження новітніх методик лікування хворих. Учасник Революції гідності як на місцевому рівні,  так і в столиці нашої держави; скромна людина, яка насправді робить надзвичайно багато для кожного з нас;

Василь РОПАР – кандидат у депутати до Івано-Франківської обласної ради, закінчив Львівський регіональний інститут державного управління, магістр державного управління, десять років був головою села Рожнів. Під час Революції косівський Майдан погодив Василя Ропара першим заступником Косівської райдержадміністрації, а сьогодні він – начальник управління праці і соціального захисту районної адміністрації. За час роботи вивів сільську школу до рейтингу 100 кращих шкіл України, мають Героя України та двох лауреатів Шевченківської премії. В селі діє сучасний дитячий садочок на 120 місць, зроблено капітальний ремонт пошти та будинку культури, функціонує стадіон. Чотири рази вигравав ініційований обласною радою конкурс з організації громади для співфінансування проектів. Також село отримало грант 10 тис. євро від Програми розвитку ООН за перший в країні садочок, який забезпечує себе енергією від сонячних батарей.

Микола ШКРІБЛЯК – кандидат у депутати до Івано-Франківської обласної ради,  доктор філососфських наук, доцент кафедри культорології, релегієзнавства та теології, заступник декана з навчально-виховної роботи філософсько-теологічного факультету Чернівецького національного університету.
Є автором 2 одноосібних і 4 колективних монографій, а також понад 50 публікацій. Учасник багатьох міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій, симпозіумів, круглих столів тощо. За високі досягнення у науці, впровадження в навчально-освітній процес сучасних інноваційних технологій, за активну участь у громадсько-культурній діяльості та вагомий внесок у розвиток духовності нагороджений почесними відзнаками, зокрема орденом Святих і рівноапостольних Кирила та Мефодія.

Василь ДМИТРУК – кандидат у депутати до Івано-Франківської обласної ради, закінчив Львівський лісо-технічний інститут за спеціальнісю “інженер лісового господарства”, директор Кутського Держлісгоспу з 1995 по 2002 р., з 2002 по 2010 був депутатом Косівської районної ради, ініціатор побудови пам’ятника Гамалії у с. Стопчатів, у 2002 р. став ініціатором створення могили загиблим бійцям за волю України.

Василь БАБ’ЮК – кандидат у депутати до Івано-Франківської обласної ради, в 1978 році закінчив Луцький педагогічний інститут (факультет фізичного виховання), приватний підприємець, депутат Кутської селищної ради двох останніх скликань, активний учасник громадського та спортивного життя району, меценат смт. Кути, зокрема, серед його досягнень відбудова Кутського центрального парку.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: