fbpx

Дерев’янко пропонує відкрити у Надвірній окремий офіс для обслуговування пенсіонерів

Політика 15:06, 19.10, 2018

Один з лідерів партії РУХ НОВИХ СИЛ, кандидат в Президенти України, народний депутат Юрій Дерев’янко звернувся із запитами до Кабінету міністрів та голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного з вимогою створити відокремлений підрозділ для обслуговування у сфері пенсійного забезпечення жителів Надвірнянського, Богородчанського районів та Яремчанської міської ради на Прикарпатті.

Про це повідомила прес-служба нардепа.

Дерев’янко зазначив, що до нього звернулися жителі Надвірнянського, Богородчанського районів та Яремчанської міської ради з проханням сприяти розміщенню в місті Надвірна бек-офісу для обслуговування пенсіонерів, що проживають у відповідних районах.

Він зауважив, що Надвірнянське об’єднане управління Пенсійного фонду та Богородчанський відділ обслуговування громадян підлягають реорганізації шляхом приєднання до головного управління Пенсійного фонду в Івано-Франківській області.

За інформацією Дерев’янка, більшість працівників цих підрозділів працюватимуть в Івано-Франківську.

"Проте робота в місті Івано-Франківську створюватиме незручності для працівників, адже потрібно буде витрачати більше двох годин на проїзд до місця роботи, а також вони будуть вимушені витрачати додаткові кошти на проїзд в громадському транспорті, які їм ніхто не відшкодовуватиме", – обурився нардеп.

Він додав, що жителі населених пунктів Надвірнянського, Богородчанського районів та Яремчанської міської ради стурбовані такою реорганізацією та хочуть і надалі мати повноцінне обслуговування.

Тому Дерев’янко просить уряд і Зарудного розглянути можливість створення відокремленого підрозділу (бек-офісу) для обслуговування у сфері пенсійного забезпечення жителів населених пунктів Надвірнянського, Богородчанського районів та Яремчанської міської ради Івано-Франківської області з центром у місті Надвірна.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: