fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Дерев’янко просить ДФС повідомити, скільки авто було розмитнено за пільговий період та яка сума коштів надійшла в бюджет

Дерев’янко просить ДФС повідомити, скільки авто було розмитнено за пільговий період та яка сума коштів надійшла в бюджет

Політика 12:30, 05.03, 2019

Кандидат в Президенти України від партії "ВОЛЯ", народний депутат Юрій Дерев’янко звернувся із запитом до в.о. голови Державної фіскальної служби Олександра Власова, в якому просить надати інформацію про кількість розмитнених автомобілів за пільговий період окремо по кожній категорії.

Про це повідомила прес-служба нардепа. 
Зокрема, Юрій Дерев’янко просить керівника ДФС повідомити, яка загальна кількість легкових транспортних засобів, ввезених на митну територію України до 25.11.2018 року та поміщених в митні режими тимчасового ввезення або транзиту, пройшла митне оформлення до 22.02.2019 року за пільговими умовами, які діяли в цей час. 
Також Дерев’янко просить надати інформацію про те, яка кількість легкових транспортних засобів пройшла розмитнення за цей період окремо за кожною групою за обсягом двигуна. 

Зокрема, Дерев’янко вимагає від ДФС надати інформацію, скільки було розмитнено нових автомобілів; тих, що використовувались не більш як 5 років; та тих, що використовувались понад 5 років.  

Народний депутат просить Власова повідомити, яка сума коштів надійшла до державного бюджету від сплати митних платежів (ПДВ, акцизний податок, мито, податок до пенсійного фонду, транспортний податок) за митне оформлення автомобілів за цей період часу, а також яка сума надійшла від сплати добровільної плати до держбюджету фізичними особами, які є власниками транспортних засобів або уповноважені розпоряджатися ними та декларують такі транспортні засоби для вільного обігу на митній території України, коштів, у сумі, що дорівнює розміру 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, за митне оформлення транспортних засобів за вказаний період. 

Нагадаємо, 31 січня Юрій Дерев’янко зареєстрував в парламенті законопроекти №9518 та №9519 щодо спрощення оподаткування транспортних засобів та встановлення ставки оподаткування 10% від вартості автомобіля. Відповідні зміни депутат пропонує внести в Податковий та Митний кодекси України, повідомила прес-служба нардепа. 

Співавторами законопроектів стали понад 80 представників ініціативних груп з більшості регіонів України.

Політична реклама

 
 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: