fbpx

Дерев’янко просить Гройсмана виділити кошти на ремонт дороги та мосту між селищем Битків та селом Пнів

Політика 15:34, 17.05, 2019

Лідер партії "ВОЛЯ", народний депутат Юрій Дерев’янко звернувся із запитом до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, в якому просить виділити кошти на усунення наслідків негоди 1 травня, яка призвела до зсуву берегу річки Бистриця, обвалу частини дороги та пошкодження мосту в с. Пнів Надвірнянського району на Івано-Франківщині.

Про це повідомила прес-служба нардепа. 

Дерев’янко зазначив, що з метою вирішення цього питання він надіслав аналогічні звернення до Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради. 

"На сьогодні необхідні роботи з усунення наслідків негоди не ведуться",  обурився нардеп. 

За його даними, протягом перших трьох днів після зсуву берегу річки Бистриця та обвалу частини дороги на місце обвалу дороги завезли кілька тонн каміння та шутру, завдяки чому вдалося частково запобігти обвалу дороги, що залишилась. Однак, на думку депутата, цього недостатньо.  

"Рух транспорту й надалі здійснюється лише однією смугою руху дороги, на якій також наявні пошкодження. На сьогодні посту поліції, який би забезпечував безпеку руху на цій ділянці дороги та мосту, немає, по зазначеній ділянці дороги та мосту здійснюється рух транспорту, що є вкрай небезпечним, оскільки може мати своїм наслідком ще більші обвал дороги і пошкодження мосту, внаслідок чого частина села Пнів та повністю селище Битків (а це близько 7000 жителів) залишаться без транспортного сполучення з іншими населеними пунктами, а також вказане несе загрозу життю та здоров’ю людей",  підкреслив Дерев’янко. 

За його словами, представникам громад селища Битків та села Пнів повідомили, що для ліквідації наслідків вказаної ситуації передбачено виділення коштів з місцевих бюджетів – бюджету Надвірнянського району і бюджету с. Пнів (по 100 тис. грн) та бюджету селища Битків (50 тис. грн). Також буде освоєно близько 500 тис. грн, що виділено з обласного бюджету Івано-Франківської області в лютому цього року на будівництво берегоукріплювальних споруд.

"Проте вказаних коштів явно недостатньо, адже для проведення необхідних берегоукріплювальних та руслорегулювальних робіт та робіт з відновлення дорожнього покриття та усунення пошкоджень моста необхідно кілька мільйонів гривень, виділення яких для місцевих бюджетів є неможливим",  заявив депутат. 

Тому Дерев’янко просить Гройсмана вжити заходів щодо виділення з резервного фонду державного бюджету коштів для усунення наслідків негоди, а саме зсуву берегу річки Бистриця, обвалу частини дороги та пошкодження мосту в с. Пнів. 

Нагадаємо, 1 травня негода зруйнувала дорогу та берег річки біля аварійного мосту між селищем Битків та селом Пнів Надвірнянського району, автомобільне сполучення через міст було призупинено, а ґрунт на одній зі смуг обвалився.  

Народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев’янко ще у вересні 2018 року звертався із запитом до голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука щодо необхідності здійснення ремонту моста та укріплення берегів.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: