fbpx

Дерев’янко просить Кабмін і ДФС реструктуризувати борг компанії, яка розроблятиме Битків-Бабчинське родовище

Суспільство 09:45, 14.07, 2016

Народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев’янко звернувся із депутатськими зверненнями до Кабінету міністрів, Державної фіскальної служби, Головного управління ДФС в Івано-Франківській області з проханням вжити заходів щодо відновлення робіт з експлуатації Битків-Бабчинського нафтогазоконденсатного родовища, в тому числі розглянути питання щодо реструктуризації боргу ТОВ "СП "УкрКАРПАТОЙЛ ЛТД".

Про це повідомила прес-служба нардепа.
Юрій Дерев’янко повідомив, що до нього від імені трудового колективу НГВУ "Надвірнанафтогаз" ПАТ "Укрнафта" звернувся голова профспілки цього підприємства Олександр Діканьов з проханням допомогти якнайшвидше відновити роботи із розробки Битків-Бабчинського родовища та сприяти у видачі спеціального дозволу на користування надрами в межах цього родовища.
За словами депутата, до нього також неодноразово звертались жителі населених пунктів Надвірнянського району Івано-Франківської області, на території яких розміщене вказане родовище.
Дерев’янко повідомив, що, за словами заявників, припинення розробки родовища у липні 2015 року призвело до таких негативних наслідків:
– працівники змушені працювати в режимі неповного робочого часу і в подальшому приречені на скорочення та втрату роботи;
– на 90% зменшилось надходження продукції на групові установки ГУ-270 та ГУ-256, з яких НГВУ "Надвірнанафтогаз" ПАТ "Укрнафта" транспортує газ для споживачів селища Битків, яке не має іншого джерела постачання газу;
– поступово зростають пластові тиски, що призводить до збільшення інтенсивної міграції вуглеводів до поверхні та викликає різке зростання рівня загазованості на території села Пасічна та селища Битків Надвірнянського району Івано-Франківської області, що створює загрозу для здоров’я та життя людей.
"Крім того, через зупинку експлуатації вищевказаного родовища обсяги видобутку вуглеводнів скоротяться, що неминуче призведе до зниження платежів до місцевих та Державного бюджетів України", – додав Дерев’янко.
Депутат також повідомив, що 6 липня 2016 року відбулася нарада членів профспілки "Надвірнанафтогаз" з представниками Державної служби геології та надр України та депутатами від партії "ВОЛЯ". 
За його словами, на нараді було визначено необхідність погашення ТОВ "СП "УкрКАРПАТОЙЛ ЛТД" податкового боргу, у тому числі шляхом реструктуризації.
Тому Дерев’янко просить Кабінет Міністрів вжити заходів щодо розгляду ДФС питання щодо здійснення реструктуризації грошових зобов’язань ТОВ "СП «УкрКАРПАТОЙЛ ЛТД» для створення подальшої можливості надання цьому товариству спеціального дозволу на користування надрами в межах Битків-Бабчинського нафтогазоконденсатного родовища з метою якнайшвидшого відновлення робіт із розробки даного родовища.
Депутат просить голову ДФС Романа Насірова розглянути це питання у встановленому законом порядку.
Дерев’янко також просить начальника Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірину Столярик надати інформацію про розмір податкового боргу ТОВ «СП «УкрКАРПАТОЙЛ ЛТД» та розглянути питання щодо його реструктуризації.
Депутат також звернувся до ТОВ «СП «УкрКАРПАТОЙЛ ЛТД» з пропозицією вжити заходів щодо погашення податкового боргу та якнайшвидшого відновлення робіт із розробки Битків-Бабченського родовища та щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами в межах вказаного родовища.
Нагадаємо, народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко раніше звертався із запитом до Кабінету Міністрів України, в яком просив відновити розробку Битків-Бабчинського нафтогазоконденсатного родовища та не допустити скорочення працівників НГВУ "Надвірнанафтогаз" ПАТ "Укрнафта".
Також Дерев'янко просив  Державну фіскальну службу України вжити заходів відносно ПАТ "Укрнафта" та інших суб"єктів, що здійснюють розробку родовищ та видобуток корисних копалин на території Івано-Франківської області, з метою повної сплати ними податку на доходи фізичних осіб та інших податків до державного та місцевих бюджетів.
 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: