fbpx

Дерев’янко просить МОЗ забезпечити районну лікарню в Надвірній сучасним рентгеном

Здоров'я 18:28, 19.05, 2018

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко звернувся із запитом до Міністерства охорони здоров’я, в якому просить забезпечити Центральну районну лікарню Надвірнянського району Івано-Франківської області новим рентгенодіагностичним комплексом за рахунок коштів Державного бюджету.

Про це повідомила прес-служба нардепа.

Дерев'янко повідомив, що до нього неодноразово звертались головний лікар ЦРЛ Сергій Ємельянчук, а також жителі вищезазначеного району щодо необхідності придбання нового рентгенодіагностичного комплексу на 3 робочих місця у складі OPERA T30cs з системою цифрової радіографії.

"Наявний сьогодні рентгенодіагностичний комплекс не відповідає існуючим вимогам та потребам, оскільки його стан є неналежним (використовується більше 25 років)", – підкреслив нардеп.

Дерев'янко переконаний, що запропонований комплекс дозволить уникнути додаткового опромінювання як персоналу, так і пацієнтів, забезпечить своєчасну і якісну діагностику захворювань та надання якісних медичних послуг жителям Надвірнянського району.

"Вартість зазначеного рентгенодіагностичного комплексу становить близько 7 млн грн. Зважаючи на таку високу вартість, немає можливості придбати цей рентгенодіагностичний комплекс за кошти місцевих бюджетів", – підкреслив депутат.

Тому він просить МОЗ вжити заходів щодо забезпечення ЦРЛ Надвірнянського району Івано-Франківської області новим рентгенодіагностичним комплексом на 3 робочих місця у складі OPERA T30cs з системою цифрової радіографії (аналогова скопія та цифрова графія) за рахунок коштів Державного бюджету України.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: