fbpx

Дерев’янко просить уряд профінансувати будівництво басейну в Надвірній

Суспільство 14:30, 09.06, 2017

Народний депутат від партії "ВОЛЯ"-РУХ НОВИХ СИЛ Юрій Дерев’янко звернувся із запитом до Кабміну, в якому просить виділити кошти на будівництво спортивного плавального басейну у місті Надвірна Івано-Франківської області.

Народний депутат від партії "ВОЛЯ"-РУХ НОВИХ СИЛ Юрій Дерев'янко звернувся із запитом до Кабміну, в якому просить виділити кошти на будівництво спортивного плавального басейну у місті Надвірна Івано-Франківської області.

Про це повідомила прес-служба нардепа.

Дерев'янко зазначив, що Надвірнянський район є одним з найбільших районів Івано-Франківської області. 

"У ньому проживає 115 545 осіб, з яких 17 187 осіб – діти шкільного віку, які потребують забезпечення нормальних умов для їхнього фізичного розвитку, занять спортом та здорового способу життя. Однак для задоволення цих потреб на території району відсутня належна спортивна інфраструктура. Це єдиний район в області, в якому немає спортивного плавального басейну", – заявив депутат.

Нардеп нагадав, що на сьогоднішній день вже зроблено певні кроки для розв'язання цієї проблеми.

Зокрема, у 2010 році розроблено проектно-кошторисну документацію з реконструкції Надвірнянської дитячо-юнацької спортивної школи.

У 2015 році оновлено проектно-кошторисну документацію, згідно з якою кошторисна вартість проекту "Спортивний плавальний басейн" становить 24 687,556 тис. грн.

"У попередні роки було профінансовано лише 450 тис. грн. Реалізація зазначеного проекту була припинена на етапі спорудження фундаменту спортивного залу, облаштування металевого каркасу",  заявив Дерев'янко.

Він підкреслив, що басейн є об'єктом соціального значення та відповідає інтересам жителів району.

"Його реконструкція та будівництво не лише врятує життя багатьох дітей, які через відсутність басейну не вміють плавати та щороку гинуть у водоймах району, але й забезпечить їх належними умовами для розвитку їх здібностей, покращення здоров'я, створення основи для отримання високих спортивних результатів, проведення змагань, залучення широкого кола мешканців району до здорового способу життя та дасть потужний поштовх для подальшого розвитку регіону у спортивній сфері",  переконаний Дерев'янко.

Тому депутат просить уряд виділити кошти з держбюджету на 2017 рік на фінансування будівництва спортивного плавального басейну в складі реконструкції Надвірнянської ДЮСШ за адресою: вул. Міцкевича, 3а, у тому числі, за рахунок субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Нагадаємо, раніше Юрій Дерев'янко звертався до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, міністра фінансів Олександра Данилюка, міністра молоді та спорту Ігоря Жданова та віце-прем'єра, міністра регіонального розвитку Геннадія Зубка з вимогою виділити кошти на будівництво спортивного басейну у Надвірній.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: