fbpx

Дерев'янко розказав, як знищити корупціонерів за допомогою цифрової держави. ВІДЕО

Політика 10:55, 18.07, 2018

Запровадження цифрової держави та плавний перехід до прямої демократії дозволять значно скоротити корупцію та отримати можливість кожному українцю впливати на всі важливі державні рішення.

Про це заявив один з лідерів РНС, кандидат в Президенти України народний депутат Юрій Дерев'янко в ефірі одного з українських регіональних каналів. 

Юрій Дерев'янко нагадав, що прийняв рішення балотуватись в Президенти України і його програма складається з чотирьох частин: неоекономіка, цифрова держава, пряма демократія, безпека і оборона.

"Цифрова держава – це те, що ми повинні якнайшвидше запровадити, щоб стосунки між державними службовцями, тими людьми, хто мають надавати нам сервіси, були більш ефективні, більш швидкі, більш прозорі, більш доступні. З другого боку, ми, як громадяни, хочем не стояти в чергах, не витрачати час на корупцію та на чиновників. Це все можливо", – заявив Юрій Дерев'янко.

Пряма демократія, за словами політика, полягає в тому, щоб не один раз в 5 років обирати політиків та чиновників, а значно частіше впливати на важливі державні рішення.

"Це коли не один раз в 5 років ми обираємо тих чи інших людей, які від імені держави за наші гроші нам надають сервіси (оборона, безпека, правосуддя, освіта, інфраструктура, охорона здоров'я), а частіше впливати на ключові рішення. Чиновники будуть пропонувати нам вирішення тієї чи іншої проблеми, а ми будемо висловлювати свою точку зору щодо кожного з важливих питань. Ми будемо мати можливість відкликати чиновника, який не справився зі своїми обов'язками, чи відправити його у відставку", – пояснив Дерев'янко.

Він додав, що з переходом до прямої демократії можна буде відправити у відставку цілий уряд, якщо він працюватиме не на користь українців.

"Ми користуємось додатками в мобільному телефоні, перераховуючи кошти. Також через інститут прямої демократії ми будемо впливати на рішення", – пояснив нардеп.

За його словами, єдиний, хто не зацікавлений цей прогрес втілювати, – це стара система, яка працює на олігархів, яка живиться з корупції та формує монополії.

"Тому що всі ці наші ідеї просто руйнують цю ситуацію", – підкреслив політик.

Нагадаємо, Юрій Дерев'янко заявив, що має намір балотуватись на виборах Президента України в 2019 році. Раніше РУХ НОВИХ СИЛ на Прикарпатті, Тернопільщині та Львівщині підтримав кандидатуру Юрія Дерев'янка на посаду Президента України.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: