fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Дерев’янко у Рівному представив свою програму: 50% жінок у владі, 10% розмитнення авто та захист тварин. ФОТО

Дерев’янко у Рівному представив свою програму: 50% жінок у владі, 10% розмитнення авто та захист тварин. ФОТО

Політика 14:42, 11.03, 2019

Кандидат в Президенти України від партії "ВОЛЯ", народний депутат Юрій Дерев’янко під час візиту до Рівного відвідав притулок для тварин, взяв участь у автопробігу за доступні авто, зустрівся з активними жінками та представив свою президентську програму мешканцям міста.

Під час візиту в притулок тварин Юрій Дерев’янко зазначив, що бездомні тварини – це проблема кожного міста і єдиний шлях її вирішення – це побудова притулків.
 

"Для цього, безперечно, потрібно фінансування місцевої влади. У притулках тварин будуть вакцинувати та стерилізувати, після чого прилаштовувати. Вже сьогодні дуже багато людей беруть собак з притулків. Головне  не допускати жорстокого ставлення до них, співчувати тваринам та прагнути їм допомогти",  сказав Юрій Дерев’янко.

Також в цей день у місті відбувся автопробіг за 10% розмитнення від вартості автомобіля, що передбачають законопроекти Дерев’янка № 9518 та 9519.

"Співавторами законопроектів стало 80 представників різних громадських організацій та ініціативних груп. 10% розмитнення  це вигідно українцям, місцевим бюджетам і держбюджету. Це 23 млрд грн надходження в бюджет за перший рік розмитнення!"  заявив Дерев’янко.

Він додав, що авто  це не розкіш, а засіб пересування та економічної активності. "Людина, придбавши нормальну автівку, за ціною як в Польщі чи Литві, зможе тут вести підприємницьку діяльність, наповнювати місцевий бюджет  адже кількасот сотень доларів щороку вона витрачатиме на обслуговування та ремонт машини, заправлятиме її",  зазначив кандидат в Президенти.

Під час зустрічі з активними жінками Рівного Дерев’янко закликав їх йти у владу та самостійно вирішувати проблеми міста. "50% жінок у владі – це запорука успіху України",  впевнений Дерев’янко. Він зазначив, що партія "ВОЛЯ" вже дотримується цього принципу і бачить дуже позитивні результати.

Мешканець Рівного поцікавився, чи нестимуть відповідальність чиновники, які грабують українців, чи не втечуть.

"Всі, хто краде, мають бути на лаві підсудних, навіть якщо вони втекли  вони і їх активи будуть досяжні, вони по екстрадиції будуть повернені. Нині їм легко тікати, коли Генпрокуратура, ДБР та інші далі дозволяють це робити. Коли ці органи нормально працюватимуть, і Європа, і США будуть арештовувати майно, якщо будуть відповідні подання від України. Сьогодні цього нема, бо ті, хто крав за часи Януковича, поділились з тими, хто прийшов після них",  зазначив Дерев’янко.

Під час зустрічі з мешканцями Рівного Дерев’янко презентував свою президентську програму.

Ключові пункти програми передбачають: мораторій на перевірки бізнесу до проведення ліберальної податкової реформи, розмитнення авто за 10%, право на захист за допомогою вогнепальної зброї, 50% жінок  у владу, орієнтація на цифрову економіку та IT-сектор, переведення всіх державних реєстрів на систему блокчейн, повернення заробітчан, безкоштовний Інтернет по всій Україні, захист тварин та збереження довкілля.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: