fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Дерев’янко: В бюджет мало би піти набагато більше коштів від незаконного фінансування партій, ніж про це звітувало НАЗК

Дерев’янко: В бюджет мало би піти набагато більше коштів від незаконного фінансування партій, ніж про це звітувало НАЗК

Суспільство 12:34, 14.05, 2018

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК), заявивши про конфіскацію в держбюджет 1,3 млн грн незаконних внесків на фінансування партій, недопрацьовує, оскільки це досить невеликий відсоток таких коштів.

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко в ефірі телеканалу Newsone.

"Це хоч частково виправдовує існування НАЗК, які хоч якусь частину роботи пробують аналізувати. Хоча, на мій погляд цього недостатньо", – сказав депутат.

Він додав, що перевірку електронних декларацій НАЗК "завалило", і це всім добре відомо.

"Але навіть коли ми дивимось на ті цифри, які представлені, вони також, на мій погляд, далеко не відповідають дійсності, реальному фінансуванню", – переконаний нардеп.

Він повідомив, що багато їздить по країні і бачить, як багато реклами розміщують політичні партії на бордах.

"Наприклад, протягом минулого року Аграрна партія й інші різні олігархічні партії просто не злазять з бігбордів. Тобто величезна кількість політичної реклами, загальнонаціональної, державної по всій країні висить. Це дуже дорогі речі", – додав він.

За словами Дерев’янка, Аграрна партія, яка виявилась офіційним рекордсменом, офіційно отримала на рахунки всього 18 мільйонів гривень.

"Це дуже мало для того, щоб такі кампанії фінансувати. Це дуже мала частина коштів, я думаю, 10% від тих коштів, які мали б піти в бюджет. Це означає, що НАЗК недопрацьовує", – підсумував Дерев’янко.

Нагадаємо, НАЗК заявило про передачу до державного бюджету України 1,3 млн грн незаконних внесків, конфіскованих у політичних партій за рішенням суду. Найбільшими порушниками виявились Аграрна партія України та Всеукраїнське об'єднання патріотів "УКРОП".

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: