fbpx

Дерев'янко: В Думі даремно вважають, що Рішення Ради про визнання Росії агресором – це "маячня"

Політика 20:35, 28.01, 2015

Після визнання Росії країною-агресором потрібно негайно продовжити кроки щодо тиску на РФ в міжнародних організаціях, де вона є учасником.

Про це в ефірі телеканалу Еспресо.TV заявив народний депутат, член політичної партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко.

"Цей крок дає нам сьогодні чітку можливість: по-перше, подати позов до Гаазького трибуналу щодо злочинів проти людяності, по-друге, дає нам можливість подати позов до Міжнародного суду ООН щодо визнання російської агресії в Криму і на Донбасі, третє, дає нам можливість звернутися до міжнародних організацій щодо позбавлення участі Росії в ООН, у Раді Європи та в інших організаціях", – наголосив політик.

Дерев'янко також відзначив, що такі кроки уряд і взагалі українська влада повинні робити негайно.

"До того часу, поки ми Росію не визнавали агресором, це начебто було і нелогічно. Але це ті кроки, які ми зараз повинні робити наступними. І мова йде не тільки про те, що Росія  країна-агресор. Це ще країна, яка фінансує тероризм, тому що ми дуже чудово розуміємо, що "ДНР" і "ЛНР" живляться грошима і зброєю від РФ",  зазначив нардеп.  

"І коли російські політики кажуть, що таке рішення Ради  це маячня, вони помиляються. Зовсім не є маячнею можливість подавати до міжнародних впливових інстанцій і можливість у разі прийняття позитивних рішень в судах вимагати фінансової компенсації", – підкреслив Дерев'янко.

На його думку, це надає країні певні можливості, в тому числі і здійснювати певні юридичні кроки  арештовувати російські активи, наприклад.

За його словами, ця політична частина ухваленого закону має дуже потужну економічну складову.

"Однією зброєю Росію не здолати, повинні бути секторальні наступні санкції, повинні бути наступні дії, в тому числі міжнародного співтовариства, тому що ми ці кроки зробили",  додав політик.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: