fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Дерев’янко в Херсоні розповів, як діяти в умовах воєнного стану та як зупинити зростання цін на газ. ВІДЕО

Дерев’янко в Херсоні розповів, як діяти в умовах воєнного стану та як зупинити зростання цін на газ. ВІДЕО

Політика 17:37, 03.12, 2018

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ, кандидат в Президенти, народний депутат Юрій Дерев’янко обговорив з мешканцями Херсона свій план звільнення України від олігархів та відповів на питання учасників зустрічі. Про це повідомила прес-служба політика.

Зокрема, політик заявив про необхідність кардинальної побудови нової системи, а не ремонтування старої. Юрій Дерев’янко пропонує запровадити в Україні неоекономіку, цифрову державу та елементи прямої демократії.

Мешканців міста найбільше хвилювало питання стрімкого підвищення цін на газ для населення.

"Хто реально видобуває газ? Аваков, Коломойський, Злочевський. Вони розказують нам про ринкову ціну і підвищують ціну в понад 10 разів. На цей ринок вони не пускають міжнародні компанії, бо вони будуть задовольнятись 100% рентабельності і ніколи не підуть на зговір. Це жорстка монополія. Вони попризначали своїх представників на Держгеонадра, Мінекології тощо. Наслідки всі ми відчуваємо на свої гаманцях",  заявив нардеп.

Дерев’янко зауважив, що чинна влада пишається, що в України економічне зростання становить 2-3%.

"Це чистої води маніпуляція. Економіка України в 170 разів менша, ніж у США, і вона не може розвиватись таким же темпом, бо це ніщо! Має бути мінімум 17-18%, щоб ми відчули ефект! Для цього в першу чергу потрібна нова податкова система з низьким тиском, де платять менше, але всі",  переконаний нардеп.

"Україна потенційно сильніша від Польщі в 2-3 рази, потрібно лише дати можливість зайти інвестиціям, щоб були нормальні податки, захист права власності, конкурентний ринок",  додав політик.

Дерев’янко також прокоментував присутнім введення воєнного стану, зокрема у Херсоні.

"Агресія проти України використана Порошенком, щоб сильніше узурпувати владу і загнати всіх нас у стан страху, щоб вплинути на вибори",  вважає Дерев’янко.

Він повідомив, що народні депутати вимагали, щоб Порошенко пояснив нардепам, що реально буде здійснено, і не на словах, а в Указі, зокрема які конкретно права будуть обмежені.

"Він не пояснив це, як і не пояснив, в чому була необхідність вводити воєнний стан на 60 днів і чому по всій країні. Я не голосував за цей закон, не вірю жодному слову Порошенка, він хоче рятувати свій рейтинг, залякуючи українців. Щоб ми не обговорювали тарифи, певні кримінальні провадження",  підкреслив кандидат у Президенти.

Дерев’янко заявив, що виступає за реальні кроки щодо захисту нашої держави.

"Але навчання, тренування, інші заходи можна було проводити і раніше, для цього не обов’язково вводити воєнний стан. Хочу всіх запевнити: не лякайтесь, давайте поступимо мудро  будем зберігати спокій, розуміти, що ситуація не така, як нам нав’язують, і будем вимагати, аби були здійснені реальні кроки з посилення обороноздатності, аби працювали всі органи",  закликав Дерев’янко.

Жителі Херсона також запитали, коли відбудеться зняття недоторканності з народних депутатів.

"Цей Парламент її не зніме. Вони розуміють, що для них це захист, бо розуміють, в яких схемах беруть участь, і не хочуть бути вразливими. Хочу, щоб вони поставили на голосування це питання, і весь народ побачив, хто як голосує. Я вважаю, що депутат має мати єдину недоторканність  свою позицію, але інші злочини, кримінальні, не можуть покриватись недоторканністю",  озвучив Дерев’янко свою позицію.

Він закликав учасників зустрічі ставати людьми ЗМІН та самостійно змінювати країну.

"Нас ніхто не пускатиме на центральні ЗМІ. Ціль наших таких зустрічей  знайти і об'єднати людей ЗМІН. Наш виборець  це будь-яка людина від 18 років, мисляча, яка розуміє те, що відбувається і що потрібно змінювати",  підсумував Юрій Дерев’янко.

Нагадаємо, з 20 обласних організацій партії "РУХ НОВИХ СИЛ", які провели свої конференції, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Юрія Дерев’янка на пост Президента України від РУХУ НОВИХ СИЛ.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: