fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Дерев’янко в Івано-Франківську озвучив план знищення системи, яка десятиліттями не чула українців. ФОТО, ВІДЕО

Дерев’янко в Івано-Франківську озвучив план знищення системи, яка десятиліттями не чула українців. ФОТО, ВІДЕО

Політика 13:34, 18.02, 2019

Влада в Україні – це лише фасад старої олігархічної корумпованої системи, яка десятиліттями не змінювалась, однак українці мають шанс у 2019 році змінити не лише владу, але й зруйнувати цю систему.

Про це заявив кандидат у Президенти України від партії "ВОЛЯ", народний депутат Юрій Дерев’янко під час зустрічі з людьми в Івано-Франківську.

Він зазначив, що людям на виборах пропонують лише перемалювати фасад цієї системи.

"Ми не хочемо фасад перемальовувати, ми хочемо знести геть всю систему і побудувати зовсім інші правила гри, щоб українців ця система чула. Вони бояться таких людей. Вибори – це зажди найбільший ризик для системи. Влада може зберегти цю систему або вона може зруйнувати цю систему", – сказав політик.

Він нагадав, що люди вже не один раз покладали надію на те, що їх нарешті почують.

"Ми зараз на дуже вирішальному відрізку нашого життя. Ми думали, що нас почують в 2005 році, коли Ющенко прийшов до влади, ми думали, що станемо європейською Україною, сильною, абсолютно іншою. Але нас тоді не почули. Ми думали, що нас почують пізніше, в 2013-2014 роках, коли ми вийшли на Революцію Гідності та заплатили шалено високу ціну. Нас також ніхто не почув", – сказав Дерев’янко.

Дерев’янко зазначив, що люди вимагають нормальних умов для життя і роботи, справедливої судової системи, однак система їх не чує.

"Це не тільки питання влади, влада змінилась вже кілька разів, а система залишилась одна й та сама. Ця система глуха і німа до українців. Влада – це тільки фасад цієї системи. Ця система отримана у спадок від комуністів і перероблена олігархами, щоб грабувати всіх нас", – заявив кандидат у Президенти.

Дерев’янко закликав свідомих українців йти на вибори, щоб отримати владу і знищити цю систему всім разом. Для цього, за його словами, необхідно зробити такі кроки:

1. Забрати в олігархів монополію на економіку.

2. Забрати в олігархів монополію на формування влади.

3. Забрати в олігархів монополію за ЗМІ.

4. Забрати в олігархів монополію на політику.

"Це ті стовпи, на яких тримається весь олігархат і вся система. Перший удар по їхній системі – це будуть президентські вибори і другий удар – парламентські вибори", – зазначив Дерев’янко.

За його словами, ця олігархічна система є другим ризиком для незалежності України після Путіна.

"Ми не повинні голосувати за жодну людину, яка була у владі, яка була частиною системи і нічого не зробила, щоб знищити систему. Ми не повинні голосувати за людей, які є частиною олігархату в будь-якому формі – добре танцюють, добре співають чи щось інше роблять. Ми повинні зробити рішучий крок і проголосувати за майбутнє наших дітей. Я запрошую всіх включитися, діяти – і тоді ми точно переможемо", – звернувся Дерев’янко до людей.

Нагадаємо, 1 лютого 2019 року Центральна виборча комісія зареєструвала Дерев’янка кандидатом на пост Президента України від партії "ВОЛЯ" на чергових виборах 31 березня 2019 року.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: