fbpx

Щоб запобігти катастрофі: Дерев’янко вимагає від Гончарука відремонтувати міст через Бистрицю

Суспільство 19:15, 21.09, 2018

Один з лідерів РНС, кандидат в Президенти України, народний депутат Юрій Дерев’янко звернувся із запитом до голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Гончарука, в якому просить сприяти ремонту мосту через річку Бистриця Надвірнянська на дорозі Битків-Білозорина та укріпити береги річки біля мосту.

Про це повідомила прес-служба нардепа. 

Юрій Дерев’янко зазначив, що до нього звернулися селищний голова селища Битків та сільський голова села Пнів Надвірнянського району Івано-Франківської області щодо необхідності здійснення ремонту мосту через річку Бистриця Надвірнянська на дорозі загального користування місцевого значення Битків-Білозорина С 090906 та робіт з укріплення берегів річки біля вказаного мосту. 

За інформацією заявників, цей міст потребує негайного ремонту, оскільки наявні вибоїни на проїзній частині та значні пошкодження на з’єднувальних конструкціях мосту.  

"Крім того, внаслідок зміни русла річки Бистриця Надвірнянська значна частина опор мосту постійно піддається дії води і, як наслідок, опори пошкоджуються. На сьогодні уже кілька габіонів розірвані. Вказані пошкодження можуть нести загрозу виникнення дорожньо-транспортних пригод та настання нещасних випадків", – підкреслив Дерев’янко. 

Він додав, що після проливних дощів, які пройшли в Надвірнянському районі 23-24 липня 2018 року, рівень води у річці Бистриця Надвірнянська значно підвищився, в результаті чого обвалилася значна частина берега річки біля вказаного мосту.  

"Дана ситуація може призвести до катастрофічної ситуації, коли два населених пункти, а саме: частина села Пнів та повністю селище Битків залишаться без транспортного сполучення з іншими населеними пунктами, оскільки ця дорога, яка пролягає через вказаний міст, є єдиною транспортною артерією до інших населених пунктів, тому можливості об'їзду цього мосту іншою дорогою немає",  підкреслив політик. 

Тому Дерев’янко просить Олега Гончарука вжити всіх необхідних заходів щодо здійснення ремонту мосту через річку Бистриця у вказаному місці, а також обстежити міст з метою визначення переліку та об’ємів робіт з його відновлення та виділити кошти для здійснення вищевказаних робіт з обласного бюджету Івано-Франківської області.

 

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: