fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Дерев’янко вимагає від Коболєва та Роллінса не допустити ліквідації Прикарпатського УБР та скорочення робочих місць

Дерев’янко вимагає від Коболєва та Роллінса не допустити ліквідації Прикарпатського УБР та скорочення робочих місць

Суспільство 10:51, 25.03, 2017

Народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев’янко звернувся із запитом до голови правління "Нафтогаз України" Андрія Коболєва та голови правління "Укрнафти" Марка Роллінса, в якому просить не допустити ліквідації Прикарпатського управління бурових робіт.

Про це повідомила прес-служба нардепа.

Юрій Дерев’янко повідомив, що до нього в черговий раз від імені трудового колективу Прикарпатського УБР звернувся голова первинної профспілкової організації Григорій Третяк, який просить не допустити ліквідації управління під час реорганізації існуючих на сьогодні 3 управлінь бурових робіт: Прикарпатського УБР, Прилуцького УБР, Охтирського УБР – в одне.

Профспілка також просить вжити заходів для збереження існуючої кількості робочих місць та недопущення порушення прав та інтересів працівників, створення умов для стабільного функціонування нафтогазовидобувної галузі, в т. ч. на території Івано-Франківської області, та забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Дерев’янко повідомив, що профспілки наголошують на тому, що дії керівництва ПАТ "Укрнафта" йдуть врозріз з державною політикою нарощування видобутку вуглеводнів, розвитку нафтогазовидобувної промисловості, забезпечення незалежності України.

"Сьогодні вкрай важливим для Івано-Франківської області (як і для інших областей) є збереження існуючої кількості та створення нових робочих місць, створення умов для стабільного функціонування нафтогазовидобувної галузі, забезпечення зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів", – зауважив народний депутат.

Парламентар зазначив, що ПАТ "Укрнафта", попри відсутність рішення НАК "Нафтогаз України", продовжує вчиняти дії, спрямовані на ліквідацію Прикарпатського УБР – прийнято накази про передачу всіх транспортних засобів Прикарпатського УБР в інші підрозділи та місцевості. 

"При цьому про подальше працевлаштування майже сотні працівників, які працювали на цих транспортних засобах, навіть не згадується", – обурився Дерев’янко.

Він повідомив, що 14 березня профспілки провели попереджувальну акцію протесту "НІ! – розвалу, звільненням, беззаконням в ПАТ "Укрнафта", ТАК! – відродженню українського нафтогазовидобутку!". Участь в акції взяли близько 200 працівників. 

Враховуючи це, Дерев’янко просить Коболєва і Роллінса:

1. Не допустити ліквідації Прикарпатського УБР та інших підрозділів ПАТ "Укрнафта", які розташовані на території Івано-Франківської області.
2. Переглянути рішення щодо реорганізації існуючих управлінь бурових робіт ПАТ "Укрнафта", врахувавши депутатські звернення та звернення Івано-Франківської облради, Долинської, Надвірнянської, Богородчанської, Косівської, Рожнятівської районних рад, Яремчанської міської ради Івано-Франківської області, Дрогобицької районної ради та Бориславської міської ради Львівської області, які були надіслані до органів державної влади та голові Правління ПАТ "Укрнафта".
3. Надати інформацію: чи були подані "Укрнафтою" до "Нафтогазу України" та до Первинної профспілкової організації Прикарпатського УБР матеріали щодо мети, основних напрямків, економічного обґрунтування та соціально-економічних наслідків реорганізації товариства, які б дозволили переконатись у наявності економічних причин та доцільності реорганізації.
4. У випадку подання "Укрнафта" до "Нафтогазу" вказаних вище матеріалів надати їх копії.

Нагадаємо, в листопаді 2016 року Юрій Дерев’янко звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, голови правління ПАТ "Укрнафта" Марка Роллінса та голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва з проханням не допустити об’єднання Прикарпатського, Прилуцького та Охтирського управлінь бурових робіт в одне або в разі такого об’єднання розмістити базове управління на Прикарпатті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: