субота, 23 лютого

Дерев’янко вимагає від Парубія розблокувати закон про покарання корупціонерів в армії. ВІДЕО

У Верховній Раді необхідно терміново розблокувати ухвалений закон, який запроваджує покарання корупціонерів, які наживаються на українській армії.

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев'янко під час погоджувальної ради 2 липня. 

Він нагадав, що 2,5 роки назад Верховна Рада ухвалила важливий законопроект №1793, який передбачає покарання корупціонерів, які постачають в армію неякісні товари та наживаються на цьому.

"До цього часу цей законопроект не підписаний вами", – звернувся Дерев'янко до голови парламенту Андрія Парубія

"Народний депутат від БПП Іван Вінник в якийсь дивний спосіб його заблокував своєю постановою, яка чомусь не ставиться на голосування, щоб розблокувати підписання цього законопроекту. А цей законопроект 2,5 роки висить", – пояснив нардеп. 

Юрій Дерев'янко повідомив, що отримав листа від Парубія, де сказано, що спікер дав доручення профільному комітету розібратись в цьому. 

"Не потрібно цього робити. Я вимагаю поставити на голосування цю постанову і розблокувати цей законопроект", – звернувся Дерев'янко до голови ВРУ. 

Нагадаємо, 26 січня 2016 року Верховна Рада ухвалила закон №1793 "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо встановлення відповідальності за порушення законодавства у сфері підтвердження відповідності, виготовлення, виробництва, реалізації, придбання продукції, робіт та послуг у військовій сфері". 

Однак він досі не був підписаний ні Головою парламенту, ні Президентом України. Голова Верховної Ради Андрій Парубій у відповіді Юрію Дерев'янку повідомив, що дав доручення профільному комітету розглянути це питання та пообіцяв надати відповідь пізніше. 

На правах реклами

КОМЕНТУВАТИ