fbpx

Дерев’янко вимагає від уряду і Гончарука негайно відремонтувати дорогу Яблунів – Делятин, – запити

Політика 13:21, 08.06, 2018

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко звернувся із запитами до Кабінету міністрів та голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Гончарука, в яких вимагає негайно відремонтувати дорогу Яблунів – Делятин та міст в селищі Делятин на дорозі Мукачево – Львів.

Про це повідомила прес-служба нардепа.

Юрій Дерев'янко нагадав, що вже неодноразово звертався з депутатськими зверненнями та запитами до відповідних державних органів, в яких наголошувалося на необхідності виділення коштів з держбюджету на ремонт доріг на Прикарпатті, оскільки кошти на це відсутні у місцевих бюджетах.

"Актуальність і необхідність проведення ремонту дороги Яблунів – Делятин зумовлені тим, що вона є єдиною транспортною артерією, що з'єднує селище Делятин та села Заріччя, Чорний Потік, Білі Ослави, Чорні Ослави та села Косівського району, що пролягають вздовж цієї дороги", – відмітив нардеп.

Однак дорожнє покриття на сьогоднішній день вщент зруйноване, утворились глибокі та великі вибоїни, ями. Такий стан дороги створює небезпеку для життя та здоров'я місцевих мешканців, які цією дорогою щодня пересуваються до місця роботи та навчання. Депутат підкреслив, що людям урвався терпець і вони розпочали безстрокову акцію протесту, основною вимогою якої є якнайшвидше проведення ремонту вказаної дороги. "На даний час у зв'язку з цим утворились кілометрові затори, пропуск автомобілів здійснюється короткими інтервалами, що спричиняє за собою значні незручності для користувачів дороги (жителів навколишніх сіл, туристів, відпочиваючих, гостей інших міст, які відвідують курорт Буковель та Закарпаття), руху пожежних машин та автомобілів швидкої допомоги", – повідомив депутат.

Крім того, за інформацією Дерев'янка, на сьогодні вкрай необхідним є здійснення ремонту мосту, який розташований в селищі Делятин Надвірнянського району Івано-Франківської області на автомобільній дорозі загального користування національного значення Н-09 Мукачево –Львів. 

"Цей міст є аварійно небезпечним: повністю зруйноване асфальтне покриття та наявні тріщини на з'єднувальних конструкціях. Вказане не лише ускладнює рух транспортних засобів та пішоходів, але й спричиняє загрозу виникнення дорожньо-транспортних пригод та настання нещасних випадків", – зазначив нардеп.

Нагадаємо, 25 травня 2018 року на засіданні Верховної був оголошений депутатський запит Дерев'янка до Кабміну щодо необхідності здійснення ремонту мосту в селищі Делятин Надвірнянського району Івано-Франківської області на автомобільній дорозі загального користування національного значення Н-09 Мукачево – Львів та дороги загального користування місцевого значення О090802 Яблунів –Делятин. 

7 червня Юрій Дерев'янко з представниками громад Надвірнянщини та Косівщини провели брифінг у Верхвоінй Раді, вимагаючи негайної реакції місцевої влади на проблему будівництва дороги у Делятині, а у разі бездіяльності – відставки очільників області та району.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: