fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Дерев’янко: Вимагаю до кінця року ухвалити закони про резервну армію та право на захист, а також зупинити закони про розмитнення авто. ВІДЕО

Дерев’янко: Вимагаю до кінця року ухвалити закони про резервну армію та право на захист, а також зупинити закони про розмитнення авто. ВІДЕО

Політика 11:55, 19.12, 2018

Верховна Рада під час останнього пленарного тижня в 2018 році повинна розблокувати закон про покарання корупціонерів в армії, а також ухвалити закони про резервну армію, право на захист за допомогою вогнепальної зброї і відтермінування дії нових законів про розмитнення автомобілів.

Про це заявив один з лідерів РНС, кандидат в Президенти України, народний депутат Юрій Дерев’янко на брифінгу в парламенті.

“Ми маємо воєнний стан до 26 грудня, і цей останній сесійний тиждень, який частково присвячений питанням безпеки і оборони, не містить дуже важливих законопроектів, які мав би містити”, – сказав Дерев’янко.

Він звернувся до керівників фракцій і до голови ВРУ Андрія Парубія з вимогою доповнити порядок денний цими важливими законопроектами.

“Мова йде про законопроект 1793, який вносить зміни до Кримінального кодексу і має на меті карати тих людей, які постачають в українську армію неякісні боєприпаси, зброю та послуги. В 2016 році ми цей закон прийняли, і він заблокований майже 3 роки, тільки тому, що один з депутатів від БПП заблокував його своєю постановою”,  обурився нардеп.

Він закликав Парубія поставити цю постанову на голосування, провалити її і підписати цей закон.

“Ми сьогодні є свідками великої кількості порушених кримінальних справ стосовно і постачання радіозв’язку, і стосовно продажу бронетехніки, автомобілів швидкої допомоги. Дуже шкода, що в багатьох випадках власником цих підприємств є Порошенко. Цього тижня цей законопроект має бути розблокований”,  підкреслив Дерев’янко.

Також він додав, що має бути прийнятий закон про резервну армію, який дасть можливість формувати резервну армію шляхом залучення всіх чоловіків від 18 до 55 років, які за своїм місцем проживання один раз на рік будуть 2-3 тижні проходити навчання, вишкіл і зможуть разом з професійною армією стати на захист нашої держави.

Ще один законопроект, який потрібно ухвалити, стосується права на захист. “Кожен громадянин України, який пройшов відповідне навчання, має досвід і не має жодних обмежень, для того, щоб захистити себе і свою родину чи домівку, має отримати право використовуючи вогнепальну зброю”, – сказав Дерев’янко.

Він також закликав депутатів розглянути і підтримати його законопроект 9352, який дає можливість призупинити дію нових законів про розмитнення автомобілів на три місяці, щоб дійсно вирішити цю проблему.

“Близько 2-3 тисяч автомобілів зараз розмитнено, і, незважаючи на усі потуги уряду, проблема в тому, що ставки, які є, не під силу більшості українців”,  підкреслив Дерев’янко.

Він додав, що автомобіль – це не розкіш, а засіб пересування і економічної активності, тому він повинен бути доступним більшості українців.

Нагадаємо, що згідно з календарним планом роботи Верховної Ради 18-21 грудня  останній пленарний тиждень у цьому році.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: