fbpx

Дерев’янко виступає проти фінансування коледжів і технікумів з місцевих бюджетів

Політика 14:23, 23.11, 2017

Нещодавно Верховна Рада підтримала у першому читанні проект державного бюджету на 2018 рік. Згідно з ним фінансування коледжів і технікумів відтепер здійснюватиметься на місцевому рівні. Втім, народний депутат України Юрій Дерев’янко за таку "реформу" не голосував, адже вважає, що ці вищі навчальні заклади повинні отримувати кошти з державного бюджету.

Про це нардеп розповів в ефірі програми "Гість студії" на ТРК "Надвірна". 
  

"Сьогодні територіальні громади не отримують належного фінансування, проте на них скидається все більше повноважень. В Україні і досі розподіл коштів відбувається за старою радянською системою.  Фінансування територіальні громади повинні отримувати напряму з держбюджету. А в нас ці кошти йдуть в обласні бюджети, а потім в ОТГ", – говорить Юрій Дерев’янко. 

Нардеп вважає, що це робиться для того, щоб зберегти вплив голови ОДА: "Це неприпустимо, щоб губернатор вирішував, яким територіальним громадам виділяти кошти, а яким ні".

Юрій Дерев’янко повідомив, що уже подав усі свої пропозиції і зауваження щодо проекту держбюджету і зараз очікує, чи дослухається до них уряд.

"Ми не повинні робити один крок вперед і три назад. Міста районного значення, такі як Надвірна, не мають достатньо коштів для того, щоб утримувати коледжі і технікуми. Теоретично можливо, щоб це робили тільки міста обласного значення, фінансування бюджетів яких збільшилось", – наголосив Дерев’янко.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: