fbpx

Дерев'янко закликає відремонтувати аварійну ділянку дороги Івано-Франківськ – Надвірна

Суспільство 15:57, 10.11, 2015

Народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко звернувся до начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василя Буджака з проханням сприяти ремонту ділянки дороги Івано-Франківськ – Надвірна за рахунок коштів, виділених на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування області.

Про це повідомила прес-служба народного депутата.
 
Дерев'янко підкреслив, що до нього надходять численні звернення від жителів Івано-Франківської області щодо незадовільного стану окремих ділянок доріг, зокрема дороги Івано-Франківськ – Надвірна Т-09-06.
"Зокрема, в аварійному стані перебуває ділянка цієї дороги, яка починається на 18-му кілометрі від м. Івано-Франківська та знаходиться за с. Цуцилів Надвірнянського району в напрямку до м. Надвірна. Протяжність цієї ділянки становить близько 300 метрів",  зазначив нардеп.
Він додав, що на цій ділянці утворилась велика кількість глибоких ям з гострими краями, які можуть призводити до виникнення ДТП та створюють великий ризик аварійності.
 
Тому Дерев'янко просить Буджака вжити заходів щодо аварійного ремонту вказаної ділянки дороги Івано-Франківськ – Надвірна Т-09-06 протяжністю близько 300 метрів за рахунок коштів, виділених на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування області.
 
Нагадаємо, Дерев'янко закликає відремонтувати десять доріг Надвірнянщини та Богородчанщини за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: