fbpx

Дерев’янко запропонував нульове оподаткування ввезення авто на єврономерах. ВІДЕО

Політика 13:40, 11.07, 2018

Нова податкова система, яка діятиме в межах неоекономіки, передбачає нульове оподаткування ввезення автомобілів на іноземній реєстрації в Україну, якщо вони були куплені за готівку та 10% — при оплаті з банківського рахунку.

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев'янко на брифінгу в Верховній Раді 10 липня.

За його словами, якщо громадянин України завозить автомобіль і за нього заплатив зі свого банківського рахунку за кордон євро чи долари, він заплатить податок 10%, і це зробить за нього банк як податковий агент.

"Якщо громадянин придбає цей автомобіль за готівку, то він заплатить 0%, ніякого мита, ніякого ПДВ, ніякого акцизу", – запевнив нардеп.

За його словами, у Верховній Раді зареєстровано декілька законопроектів щодо автомобілів на єврономерах. 

"Законопроект 8487 передбачає зниження акцизу на авто з урахуванням об'єму двигуна та віку транспорту. Зокрема, розмір розмитнення таких автомобілів в середньому становитиме 800 євро і більше. Законопроект 8488 передбачає введення штрафів для нерозмитнених автомобілів", – повідомив політик.

Він підкреслив, що в разі ухвалення таких законів водіїв авто з європейською реєстрацією будуть штрафувати та карати. 

"Люди, які на своєму транспортному засобі перебувають на території України, будуть злодіями, якщо спочатку не заплатять 800 євро і більше, а потім не розмитнять цей автомобіль. Це не вирішення проблеми, а навпаки, затягування в ще більш глухий кут", – обурився Дерев'янко.

Він повідомив, що РУХ НОВИХ СИЛ не підтримує такий варіант вирішення.

"Ми категорично проти законопроектів 8487 та 8488. Сьогодні в Україні понад півмільйона таких автомобілів, і українці ними користуються", – зазначив кандидат в президенти.

Дерев'янко запропонував зовсім інший підхід і спосіб вирішення цієї проблеми в межах своєї  нової економічної програми, яка називається неоекономіка.

Зокрема, нова економіка передбачає всього 4 податки замість важкої громіздкої податкової системи, яка є сьогодні.

"Залишатиметься рента, акциз, який буде збиратись виключно з палива, алкоголю та тютюнових виробів. Також буде податок на витрати 4% та податок на виведення коштів з банківської системи 10%", – пояснив депутат. 

"Якщо автомобіль, який вже був оформлений в Україні, буде проданій іншій особі, то ця особа заплатить зі свого банківського рахунку 4%. Це дуже проста система оподаткування", – сказав Дерев'янко.

Він підкреслив, що сьогодні більшість українців не може собі дозволити купити нове авто. "Ми будемо мати ще певний тривалий період часу, коли українці будуть вставати з колін економічно. Тому користування автомобілями, які мають іноземну реєстрацію, для багатьох людей – єдиний можливий спосіб працювати", – підкреслив політик.

Дерев'янко зауважив, що саме неоекономіка дає можливість за найближчі 4-5 років підняти ВВП в 2-2,5 рази. А також на другий-третій рік збільшити доходи державного бюджету, роблячи його профіцитним.

"Саме це дасть можливість через 3-5 років мати гроші і можливість купувати не старі автомобілі на єврономерах, а вже нові автомобілі", – спрогнозував нардеп.

 

Нагадаємо, Юрій Дерев'янко завив, що балотуватиметься на виборах Президента України у 2019 році.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: