fbpx

Держава повинна забезпечити військових пенсіонерів, які воювали на Сході, оздоровчими путівками, – Андрій Марійчин

Суспільство 13:21, 07.02, 2018

Пенсіонери ЗСУ, СБУ та МВС, які воювали на Сході, не можуть отримати безкоштовних санаторно-курортних оздоровчих путівок.

Цю проблему на засіданні комісії Івано-Франківської обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на сході України та їх сімей озвучив військовий ветеран, калушанин Іван Кудибін. 

Він зазначив, що соціальні служби наразі керуються постановою 2012 року, яку прийняв Кабмін Азарова, та постановою 2014 року Кабміну часів Яценюка, коли АТО ще не було.

"Виявилося, що ветеранам оздоровчі путівки не дають. Це питання дуже важко вирішувати. Вийшло так, що ми покинуті соціальними службами. Ми стояли на Майдані, більш як рік в Збройних силах відслужили. Особисто я майже 11 місяців відслужив без ротації на шахті Трудовська, це між Мар’їнкою і Красногорівкою. Нас називали "сталкерами". Однак вийшло так, що ветерани ЗСУ, МВС, СБУ, які були на Сході, не отримують путівок на оздоровлення", – розповідає Іван Кудибін.

За словами депутата Івано-Франківської облради від фракції "ВОЛЯ" Андрія Марійчина, з приводу цього факту варто ще раз переглянути постанови, якими керуються в департаменті соцполітики, та зрозуміти, де допущена помилка. 

"Якщо це можливо виправити на рівні галузевої комісії, то ми це зробимо. Якщо ні, тоді треба підготувати звернення від обласної ради до Кабінету Міністрів, аби цю постанову виправити. Щоб не було дискредитації людей, які пройшли війну. Вони не в рівних умовах з іншими учасниками бойових дій", – впевнений Андрій Марійчин.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: