fbpx

Державну екологічну інспекцію в Івано-Франківській області очолив Ігор Стефурак

Суспільство 12:41, 06.05, 2015

Нещодавно заступник директора департаменту Державної екологічної інспекції України Ірина Штець офіційно представила колективу новопризначеного начальника Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області – головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Івано-Франківської області Ігоря Стефурака.

Ігоря Стефурака призначено на посаду відповідно до наказу Державної екологічної інспекції України за погодженням з Івано-Франківською облдержадміністрацією і Міністерством екології та природних ресурсів України, передає КУРС з посиланням на прес-службу Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області

Ігор Стефурак подякував за довіру, висловив сподівання на розуміння та плідну співпрацю з колективом, а також пообіцяв максимально сконцентрувати свої зусилля на вирішенні актуальних екологічних проблем області.
 

Довідково:
Стефурак Ігор народився 21 січня 1968 року в м. Сокаль Львівської області. Здобув дві повні вищі освіти, в тому числі екологічну. Має досвід правоохоронної служби, природоохоронної діяльності та роботи на керівних посадах. Стефураку присвоєно 9-й ранг державного службовця.
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: