fbpx

Держфінінспекція в Івано-Франківській області забезпечила відшкодування втрат майже на 12 млн. гривень

Економіка 10:04, 14.07, 2014

Фахівці Держфінінспекції в Івано-Франківській області протягом січня–червня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму майже 12 млн гривень.

Зокрема, до бюджетів різних рівнів і бюджетних установ додатково надійшло понад 2,6 млн гривень. Відшкодовано та поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 9,2 млн гривень.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 65 управлінських рішень.

До суду пред'явлено 20 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів. Пред'явлення ще 19 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та установами.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 13 досудових розслідувань та вручили 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств та установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 44 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань. Окрім того, у 22 випадках розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетні призначення на загальну суму понад 2,1 млн гривень.

За допущені порушення 395 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 84 – до дисциплінарної та матеріальної, 4 осіб звільнено із займаних посад.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: