fbpx

Держфінінспекція виявила в управлінні освіти Івано-Франківська 750 тисяч гривень безпідставних перевитрат

Суспільство 07:16, 25.11, 2015

Порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 755 тис. грн виявили фахівці Держфінінспекції в Івано-Франківській області під час планової ревізії Управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Зокрема, в управлінні за завищеними ставками переказали єдиний соціальний внесок із заробітної плати, що призвело до зайвого витрачання 488 тис. грн, інформує "Бріз".

Також місцевий орган влади безпідставно витратив 190 тис. грн із загального фонду на покриття витрат підприємців, які надавали послуги з харчування учнів.

Крім того, в управлінні зайво виплатили заробітну плату, за завищеною вартістю оплатили ремонтно-будівельні роботи, понаднормово списали матеріальні цінності. Це призвело до втрати 55 тис. грн.

За допущені порушення 28 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, а до управління застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій із бюджетними коштами, зменшення бюджетних асигнувань і попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Про результати ревізії поінформували прокуратуру Івано-Франківської області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: