fbpx

Держслужбовець в Україні повинен отримувати не менше 700 євро, – заступник голови АП

Суспільство 11:01, 08.06, 2015

Інакше важко розраховувати на достатньо високий рівень його кваліфікації.

Держслужбовець в Україні повинен отримувати не менше 700 євро заробітної плати, заявив Дмитро Шимків, заступник Глави Адміністрації Президента, передає Дзеркало тижня.

"Ми повинні виходити на середню зарплату, яка існує в країнах Східної Європи. Це від 700 євро до 1500 євро, в залежності від умов праці. Ми повинні перебувати в конкуренцію з приватним бізнесом", – сказав він в ефірі програми "Подробиці тижня" на "Інтері".

На його думку, заробітна плата на нинішньому рівні не відповідає висунутим до держслужбовців вимогам. "Ми хочемо бачити на службі людей, які вільно володіють іноземними мовами, технічними навичками, вміють вести переговори і розбираються в юриспруденції, вміють читати закони. І за все це ми очікуємо, що люди будуть отримувати мізерну зарплату. Це смішно",  пояснив він.

У квітні Шимків повідомляв, що Національна рада з питань реформ має намір заснувати фонд фінансування державної служби, який буде використаний для підвищення рівня оплати праці держслужбовців. Середня зарплата штатних працівників в Україні в квітні 2015 року склала 3998,2 грн, що на 16,5% більше, ніж у квітні минулого року. При цьому, за даними Державної служби статистики, реальна (з урахуванням інфляції) зарплата українців впала за останній рік на 29,6%.
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: