fbpx

Деякі франківські маршрутки сьогодні возять пасажирів безкоштовно – злякалися розірвання угод

Суспільство 13:57, 14.06, 2015

Зранку 14 червня у соцмережах іванофранківці здивовано пишуть, що у деяких маршрутках їх возять безкоштовно.

Про це "диво" повідомляють користувачі соцмереж, передає Галка.

"Сьогодні проїхалась в 31 маршрутці безкоштовно. Наскільки я спостерігала, то саме цей маршрут був без відповідного дозволу, форми, але з позначкою – 4 грн і білетами (!!!!).  Сьогодні всі позначення прибрані, водій і якась жіночка біля нього, мило усміхаючись, заявляють, що сьогодні акція і проїзд безкоштовно)) Яке пояснення такій акції?" – запитує Іванна Завальна.

Такий випадок зафіксували і в 23-му автобусі.

"Сіли сьогодні (в неділю) зранку в 23 автобус, пішли оплачувати проїзд, але водій сказав, шо проїзд безплатний. На питання: "чого?" почули відповідь: "просто так". Хтось знає, чого так? Ранок починається з добра", – пише Наталя Климончук.

Як припустив директор департаменту комунального господарства, транспорту і зв'язку міськвиконкому Михайло Смушак, перевізники, ймовірно, злякалися розриву угод за порушення умов договору 10-11 червня. 

"Що ж, побачимо, чи такі дії допоможуть їм при розгляді подання на розірвання угоди, яке ми зробили. Питання – навіщо було порушувати 10-11 червня умови договору? Радує єдине  у нас почали діяти правила! Чи робив би щось подібне хтось із перевізників ще місяць тому?  Точно ні! Отже, реформа працює! І це тільки перші її позитивні наслідки!" – написав Михайло Смушак у Фейсбук. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: