fbpx

Деякі сільські голови на Прикарпатті мають викривлене бачення об’єднання територіальних громад, – Скрипничук

Суспільство 11:17, 26.05, 2015

Бачення об’єднання територіальних громад окремими сільськими головами дещо викривлене.

Так вважає голова Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук та наголошує, що об'єднання відбуватиметься тільки з доброї волі громад.

"Хай би сільські голови на рівному місці не накручували і не нагнітали питання, тому що ні голова обласної ради, ні заступники не мають ніякого права самостійно підписувати папери стосовно об’єднання", – зазначив Скрипничук сьогодні на прес-конференції.

За його словами, через місце розташування населених пунктів на Прикарпатті передбачається утворення близько 50 тергромад.

На думку Скрипничука, процес об'єднання є неминучим. Але як наслідок громада повинна відчути це на своєму добробуті: повинні бути ефективні центри надання адміністративних послуг, відремонтовані дороги, регулярний громадський транспорт, користування земельними ділянками та надрами і т.д. Якби такі перспективи були чітко окреслені перед громадами, процес пішов би швидше.

Він зазначив, що за зразком Польщі залишатимуться і окремі села, які не захочуть добровільно входити в альянси, рішення буде за ними. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: