fbpx

Дітей учасників бойових дій з Херсонщини відправили на відпочинок в Івано-Франківську область

Суспільство 13:07, 27.03, 2015

Сьогодні, 27 березня, близько 100 дітей з різних районів Херсонської області відправилися на відпочинок до Івано-Франківської області. Це діти захисників Батьківщини – бійців АТО.

Про їх відпочинок у родинах прикарпатців домовились керівники Херсонської та Івано-Франківської областей, інформує КУРС із посиланням на Херсонську ОДА.

"Я дуже радий, що мені випала така нагода поїхати на відпочинок на Західну Україну, адже я завжди мріяв побувати там. Думаю, що буде дуже весело. Дякую всім цим людям, які організували нам таку гарну подорож", – поділився своїми враженнями Микола Шпачинський, учень Цюрупинської гімназії та син одного з бійців.

Хлопців та дівчат розмістили в два зручні автобуси, щоб вони з комфортом дісталися до місця призначення.

Дітей на шляху до місця відпочинку супроводжуватимуть працівники Державтоінспекції.

Автобуси робитимуть зупинку у Вінницькій області, де, за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, для дітей та дорослих, що їх супроводжують, буде організований перепочинок.

Діти з Херсонщини проведуть у родинах мешканців Івано-Франківської області десять днів – наберуться сил, познайомляться з місцевими традиціями, знайдуть нових друзів.

"Влітку, у рамках партнерства між нашими областями та за домовленістю між керівництвом обласних державних адміністрації, на Херсонщину на відпочинок приїдуть діти бійців АТО з Івано-Франківщини",  розповів Володимир Клюцевський, керівник апарату обласної державної адміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: